Yüz Estetiği Nedir? Yüz Estetiği Ameliyatı

Cildin görünümü sadece dış faktörlerden ve sağlık durumundan etkilenmez, aynı zamanda kişinin yüzü de içsel duyguları ve duyguları yansıtır. Uzmanların amacı 4. Dimensijas, yüz cildinin görsel olarak estetik ve sağlıksız görünümünü ortadan kaldırmak değil, aynı zamanda çeşitli olağandışı ve rahatlatıcı prosedürlerin yardımıyla ruhu memnun etmek ve duygusal refah yoluyla gülümsemenizi sağlamaktır. 

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Nedir? Yüz Estetiği Ameliyatı
Yüz Estetiği Nedir? Yüz Estetiği Ameliyatı

Görünümde bir iyileşme sağlamak için sadece çeşitli bakım, temizlik, nemlendirme ve yaşlanma karşıtı tedaviler sunulmaz, aynı zamanda doktorlarla işbirliği içinde bir tedavi planı geliştirilmektedir:

  • Acnes’den etkilenen cilt.
  • Kurutun.
  • Duyarlı.
  • Rosacea.
  • Seboreik.
  • Pigmentli cilt.

Prosedür sırasında, terapötik kozmetik ürünler ve en son neslin yüzünün cildini temizleme yöntemleri kullanılarak hem modern teknolojik cihazlar hem de manuel yöntemler kullanılır:

  • Kimyasal peeling.
  • AHA soyma (meyve asitleri).
  • Enzim soyulması.
  • Mekanik soyma.

Özel bir atmosferde aromaterapi sadece mükemmel bir görünüm kazandırmaya değil, aynı zamanda günlük bir acele ettikten sonra rahatlamaya ve içsel hislerinizi düzenlemeye yardımcı olacaktır. Uçucu yağlar ve kristallerin etkileşimine dayanarak, ruhsal enerjiyi uyaran ve dengeleyen, gevşeyen, önde gelen duyguların dengesizliğini uyumlu hale getiren ve görsel sonucun etkinliğine katkıda bulunan Bio-Aroma yarı değerli taşlar masajı önerilmektedir. Prosedür için, kullanımdan önce, bir kristal terapi yöntemi ile aktive edilerek, uçucu yağ özleri içeren bir masaj kremi hazırlanır. Daha kalıcı bir kozmetik etki elde etmek için daha invaziv yöntemler sunulmaktadır.Maksimum etkiyi elde etmek, yüz bakım ürünlerini seçmek, lazer tedavisini başlatmak veya diğer invaziv cilt restorasyon prosedürlerini yapmak, yüz cilt teşhisi yapılır ve bir hazırlık, rehabilitasyon ve destekleyici cilt terapi planı hazırlanır. 

Yüz Estetiği Fiyatları

Yüz estetiği ameliyatı fiyatları seçeceğiniz hastane, doktora göre farklılık göstermektedir. Lokasyon da burada önemli bir etmendir. Örnek olarak İstanbul Bağdat Caddesi ile İstanbul Bakırköy arasında fiyat farkı olmaktadır. Bu nedenle doktordan bu detayları öğrenip ona göre fiyat istetebilirsiniz.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x