Estetik Vanity Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikâyetler, Fiyatlar 2022

Vanity Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikâyetler, Fiyatlar

Vanity Estetik 2016 yılında İstanbul’da kurulan bir estetik kliniğidir. Bünyesinde birçok doktoru barındıran klinik hem yurt içinden hem yurt dışından hastalar tarafından tercih ediliyor. Vanity Estetik Kliniği bünyesinde çalışandoktorlar Dr. Alper Burak Uslu, Dr. İnci Ekinci, Opr. Dr. Ali Çetinkaya, Doç. Dr. Sedat Tatar, Opr. Dr. Mehmet Can Şakı ve Opr. Dr. İhsan Türkmen’dir. Burada sadece medikal estetik değil ameliyathane şartları gerektiren işlemler de yapılabilir.

Vanity Estetik şikâyet konuları genellikle kliniğin yoğunluğundan kaynaklı bilgilendirme ve ilgi sorunları, işlemler sonucunda oluşan yan etkiler veya sonuçların hastanın beklentisini karşılamaması şeklinde sıralanıyor. Ayrıca randevularla ilgili karışıklıklar da son dönemde yaşanmış. Vanity Estetik hakkında birkaç kötü yorumun yanında iyi geri dönüşler de var. Sonuçlardan tatmin olan, sağlık çalışanlarıyla ve doktorlarla sağlıklı iletişim kurabilmiş ve klinikten memnun ayrılmış birçok hastanın yorumunu görebilirsiniz. Vanity Estetik Kliniği oldukça popüler ve sık tercih edilen bir merkez ve bu nedenle hasta yoğunluğu yaşanabiliyor.

Vanity Estetik İstanbul kliniğindeki doktorların bazıları değiştiği için klinikler hakkındaki yorumlar da zamanla değişmiş durumda. Klinik ve doktor araştırması yaparken kliniklerin ücretsiz muayene fırsatlarından yararlanıp kendi gözleminizle değerlendirmeniz en doğru sonucu verecektir. Ayrıca Vanity Estetik Instagram hesabından da deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu hesapta klinikte yapılan bazı işlemlerin öncesi/sonrası görüntülerini ve işlemler hakkında ayrıntılı bilgiyi bulmanız mümkün.

Vanity Estetik Kliniği Fiyatları

Vanity Estetik fiyatları yapılan işlemlere göre değişse de genel olarak piyasa ortalamasında seyreder. İşlemlerin fiyatlarını değiştiren birçok faktör bulunur. Kliniğin bulunduğu şehir, doktorun ve kliniğin fiyat politikası, klinikte kalma süresi gibi birçok etken çıkarılacak fiyatları değiştirir. Vanity estetik diğer birçok klinik gibi ilk muayeneyi ücretsiz yapar. Bu fırsattan yararlanarak muayene sonrası sizin işleminize göre bir fiyat alabilirsiniz.

Vanity Estetik fiyatları ayrıca işlemin türüne göre de değişebilir. Örneğin bir dolgu işleminde kullanılacak dolgunun miktarı veya türü fiyatı değiştirir. Karşılaştırma yapmak için en iyi yol, Vanity Estetik Kliniği ücretsiz ilk muayene fırsatından yararlanarak istediğiniz işlemlere göre fiyat almanızdır.

Yorum yapın