Estetik Uzman Diş Hekimi Cansu OĞAN 2022

Uzman Diş Hekimi Cansu OĞAN

Cansu OĞAN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1987 Kocaeli (İzmit) doğumludur. 2005-2010 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nde eğitim gördü. 2011-2015 yılları arasında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Anabilim Dalı’ nda doktora ve uzmanlık eğitimi gördü. 2015 yılında, ön dişlerde ortodonti tedavi sonrasında sıklıkla görülen görülen beyaz lekelerin giderilmesi hakkında hazırladığı ‘Opak Lezyonların Maskelenmesinde Mikroabrazyon ve Rezin İnfiltrasyon Uygulamalarının Klinik Olarak Değerlendirilmesi’ adlı doktora tezini tamamladı.Yurt içi/dışı çeşitli kongrelere ve eğitim seminerlerine katılan diş hekimi, dental fobisi veya engelli olan birçok çocuğun diş tedavisini sedasyon altında gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

2015-2016 yılında Memorial Ankara Hastanesi’ nde, 2016-2018 yılları arasında  Miadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde, 2018-2020 yılları arasında Özel Beysudent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklini’nde çalışmıştır. 2019 yılından itibaren Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilimdalı’nda doktora yapmaktadır. Aynı zamanda özel bir klinikte hastalarına hizmet vermektedir.
Çocuklarda çene gelişimi ve çene bozukluklarının erken yaşta engellenmesi, düzeltilmesi özel ilgi alanlarındandır.

Uzman Diş Hekimi Cansu OĞAN hangi alanda çalışmalar yapmaktadır ?

ERKEN DÖNEM ORTODONTİK TEDAVİ, SEDASYON, KORUYUCU UYGULAMALAR, YER TUTUCU, DİŞ DOLGUSU, KANAL TEDAVİLERİ,DİŞ TAŞI ve DİŞ RENKLENMELERİNİN TEMİZLİĞİ, DİŞ BEYAZLATMA, ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Uzman Diş Hekimi Cansu OĞAN iletişim bilgileri.

Adres :

Güvenevler Mahallesi, Farabi Sokak 42-3

06690, Çankaya / ANKARA

Telefon : 0312 467 00 01

Telefon : 0542 466 08 36

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Uzman Diş Hekimi Funda AYDIN ile deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın