Estetik Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan ve aynı üniversitede Uygulamalı Psikoloji yüksek lisansını tamamlayan uzman psikologdur. Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz kimdir sorusuna biraz daha yakından bakmak için güncel çalışmalarına bakabiliriz. Çocuk psikolojisi üzerine yoğunlaşan uzman özellikle uyku eğitmenliğiyle öne çıkıyor. Psikolog Tuğçe Yılmaz2012 yılından bu yana çocuklarla çalıştığını ve uykunun gelişim üzerindeki etkisine yoğunlaştığını belirtiyor.

Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz daha önce İstanbul ve Ankara’da hizmet verdi. Günümüzde İstanbul Şişli’de Kalem Sokak’ta hizmet veriyor. Kendi adını taşıyan internet sitesi üzerinden online terapi, danışmanlık ve eğitim materyalleri satın almanız mümkün. Aynı zamanda sitedeki iletişim formunu doldurarak yüz yüze terapi de oluşturabilirsiniz. Kendisinden alabileceğiniz danışmanlık ve terapiler çocukları okula alışma sorunları, uyku sorunları, uyku eğitimleri gibi konularda olabilir.

Psikolog Tuğçe Yılmaz Instagram adresini uzmanlığı konusunda bilgi vermek için etkili kullanıyor. Burada özellikle bebek ve çocuklarla ilgili ebeveynlerin karşılaşabilecekleri sorunlara çözümler, cevaplar üretiyor. Kendisinden bilgi almak için Whatsapp danışma hattı; 0531 794 84 77 numaralı telefondur. Aynı numarayı arayarak da randevu oluşturabilir ya da danışmanlıklar hakkında bilgi alabilirsiniz. Yazarak bilgi almak için ise [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz Fiyatlar

Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz fiyat öğrenmek için yukarıda sıraladığımız iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Uzmanın sitesinden satın alabileceğiniz 14 günlük uyku eğitimi danışmanlık hizmeti 1400 lira, ikiz bebekler için 2500 lira (2021). Bu fiyatlar yıldan yıla değişebilir. Aynı zamanda diğer terapi ve danışmanlıklar için fiyatlandırma değişebilir. En net bilgiyi iletişim adreslerini kullanarak alabilirsiniz.

Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz Yorumlar

Psikolog Tuğçe Yılmaz yorumları danışmanlık almak istediğiniz konu hakkında karar verme sürecinde yardımcı olabilir. Sizinle aynı sorunları yaşayanların danışmanlıklardan aldıkları verim sizin için de oldukça öğretici olacaktır. Eski danışanların yorumlarını okuyarak daha sağlıklı kararlar almak isterseniz sitemizdeki yorumlar bölümünü okuyabilirsiniz.

Uzm. Psk. Tuğçe Yılmaz Şikayetler

Psikolog Tuğçe Yılmaz şikayet konularını öğrenmek ve her türden geri bildirimleri değerlendirmek isterseniz yorumlar kısmını okumanız yeterli. Böylece karar aşamasında bilgi edinebilirsiniz. Eğer uzmandan daha önce danışma hizmeti aldıysanız ve değerlendirmelerinizle yeni danışanlara bilgi vermek isterseniz yorum yazabilirsiniz.

Yorum yapın