Ortodonti Uzmanı Caner BÜYÜKKAYA Hakkında

Ortodonti Uzmanı Caner BÜYÜKKAYA Hakkında

caner büyükkaya Uzm Dt caner büyükkaya  Doktorcaner büyükkaya öncesi ve sonrası Doktor caner büyükkaya doktor caner büyükkaya hakkında yorumlar caner büyükkaya şikayetler
Uzm. Ortodontist Caner BÜYÜKKAYA

Ortodonti Uzmanı Caner BÜYÜKKAYA Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1994 yılında Mersin’de doğdu. ilk ve ortaokulu Mersin 24 Kasım İlköğretim okulunda tamamlayan Caner BÜYÜKKAYA. Liseyi Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesinde okudu . Yüksek lisans egitimini ise  Kayseri Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladı. Lisan eğitimi sonrasında ise Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavına (DUS) hazırlandı. Bu sınavda Türkiye 64. olarak Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti bölümünü kazandı. Şuan ise hala Gaziantep’te uzmanlık eğitimimi görmekte.

Ortodonti Uzmanı Caner BÜYÜKKAYA hangi alanda çalışmalar yapmaktadır. ?

– Ağız Diş ve Çene estetiği
– Ağız Diş Çene Cerrahisi
– Protetik dis tedavisi
– Çocuklarda Ortodonti
– Yetişkinlerde Ortodonti
– Horlama ve Uyku Apnesi
– Şeffaf Plaklar Tedavi
– Lingual Ortodonti
– Ortognatik Cerrahi Tedavisi
– Myofonksiyonel Tedavi
– Diş Sıkma ve Gıcırdatma Tedavisi

Ortodonti Uzmanı Caner BÜYÜKKAYA iletişim bilgileri.

Adres : İlerleyen günlerde güncellenecektir.


Estetik Doktoru Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz. Estetik ameliyatlar gerçekten zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekten hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sormayı da ihmal etmeyin hastalarını da takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Caner BÜYÜKKAYA Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x