Estetik Uzm. Dr. Volkan Tayfur 2022

Uzm. Dr. Volkan Tayfur

Volkan Tayfur Kimdir ?

1973 Yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.
Annesi Öğretmen, Babası Doktordur.
Lise Öğrenimini Bursa Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.
Amerika Birleşik Devletleri Kuzey Karolina eyaletinde bir yıl yaşamıştır. Türkiye’ye dönüşünde Hacettepe Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır.
Dokuz Eylül Üniversitesi Estetik Plastik Cerrahi bölümünü kazanmıştır.
Türkiye ve Amerika’da girdiği sınavları kazanarak Amerika’da eğitim alma hakkı kazanmıştır fakat kazanmasına rağmen Türkiye’de kalıp burada hizmet vermeyi tercih etmiştir.
2005 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Yardımcı Doçent ünvanı’na ulaşmıştır.
Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ankara’da 1 yıl görev yapmıştır.
Şuan Ankara’da hizmet vermektedir.

Doktor Volkan Tayfur Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe,Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Mezoterapi, Kimyasal Peeling, Selülit Tedavisi.

Dr. Volkan Tayfur İletişim Bilgileri

Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Söğütözü Silver Residence D:7/9, 06510 Çankaya/Ankara
Tel: (0 312) 286 11 10
Gsm: (0 533) 411 11 70
Mail: [email protected]
Çalışma Saatleri
* Hafta İçi: 09:00 – 19:00
* Cumartesi: 09:00 – 19:00 – ( Bazı Cumartesi Günleri Çalışmıyoruz. )

“Uzm. Dr. Volkan Tayfur” üzerine 2 yorum

  1. İnsanların doğru şekilde karar verebilmeleri adına yaşadığım tecrübeyi tekrar aktaracağım. Amacım kimseyi karalamak değildir sadece yaşadığım tecrübeyi aktaracağım. Hekim tercihi yapacak insanlara katkı olması dileğiyle.

    Operasyon sonrası mümkünse sizi bir daha hiç görmeyim kafasında, operasyon sonrası adeta başka birisi oluyor. Bir şey sorduğunuzda falan çok garip bir şekilde telefonla arayıp sinirli ve ters şekilde konuşuyor. Hastalarıyla üslubu çok yanlış. Bunu sadece ben değil bir çok hastası ifade ediyor. Kendisi hakkında sırf olumsuz yorum yazdığım için beni telefondan engellemiş birisidir. Bu durum kişiliğini de ortaya koyuyor. Google’da kendisine yazılan olumsuz yorumları spamlayıp sildiriyor. Şuan operasyon sonucundan memnun değilim, ama beni engellemiş durumda. Verdiği “garanti” falan ne oldu acaba şu durumda? Kendisine iletişiminin yanlış olduğunu söylediğimde kendisinin “iletişim uzmanı” olduğunu, “160 üstü iq’su olan biri” olduğunu söylemiştir.

    Cevapla
    • Dr.volkan Tayfur için yorum yapiyorum,iki yıl önce karin yağlarımi aldırmak istedim,net den arastirmalarim sonucu volkan beyi tercih ettim, görüşmeler olumlu geçti,ilgisinden memnundum o ana kadar, ağır bir ameliyat ti neyse atlattım, ameliyattan sonra da bir hafta takip sureci vs.agrilar morluklar iki ay da iyilesebildim.sorun şu ki hâlâ gobekliyim,bir yıl para biriktirmiştim ameliyat için,sonradan başka bir dr.a muayene oldum, kendisi ameliyat sırasında sarkan deriyi de diktiğini benim göbeğinde yağ olmadığını,o fazlalik alınmadığı için onca zahmete ragmen Göbekli kaldığımı söyledi,ayrıca yaz aylarında ameliyat olduğum için, sıcaktan doğru dürüst korse takamadim ve korseninn sadece banyo sırasında çok kısa bir süre cikarilmasi gerekiyormuş bu konuda da beni bilgilendirmediler, onca para kazanıyor,fatura da kesmiyor,vergiden kaçırıyor,ben yandım eller yanmasın diye uyarmak istedim.

      Cevapla

Yorum yapın