Uzm. Dr. Nezail Demirciler | Estetik Doktor Yorumları

Uzm. Dr. Nezail Demirciler

Dr. Nezail Demirciler
Doktor Nezail Demirciler Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Doktor Demirciler 05.07.1963 tarihinde Denizli’nin Çal ilçesine bağlı Akkent beldesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Denizli Hürriyet İlkokulu, Denizli Merkez Orta Okulu ve Denizli Lisesi’nde tamamladıktan sonra tıp eğitimini 1982-1988 tarihleri arasynda Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yaptı. 1988-1989 tarihlerinde Sivas’ın Gemerek iİlesine bağlı Çepni Beldesinde zorunlu hizmet yaptı. 1999-2000 tarihlerinde Ankara Yüksek İhtsas Hastanesi’nin Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde bir yıl asistanlık yaptıktan sonra Gazi Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalında asistanlığa başladı. 1996 tarihinde uzman olduktan sonra International Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümü’nde uzman doktor olarak çalışmaya başladı. Halen aynı hastanede her türlü estetik, rekonstrüktif , el ve mikrocerrahi operasyonları yapmaktadır.

Sizlerde Doktor Nezail Demirciler Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
cnsss
cnsss
Estetikonerileri.Net
7 Ocak 2021 19:20

kesınlıkle gıtmeyın ilgisiz biri ve yanındakı hasta bakıcısı kaba ve küstah

nil
nil
Estetikonerileri.Net
20 Ocak 2021 21:06

asla tavsıye etmıyorum fazla muayane ücretı alıyorlar kı cogu yer almıyor artık etılerde doktora gıttım o bıle almadı ve ilgisiz bir doktor yanındakı asıstanı ınsanı azarlayarak konusuyor hem doktor hem asıstan muayane edıyor nasıl iş anlamadım gittiğime pişman oldum asla tavsıye etmıyorummm

2
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x