Estetik Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt kimdir, nerede görev yapıyor ve tecrübeleri nelerdir gibi soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından uzmanlığını Kulak Burun Boğaz (KBB) alanında gerçekleştirdi. Uzun yıllar boyu Konya’daki hastanelerde hizmet verdi ve hala burada görev yapıyor. Tam adı Mustafa Hüsnü Bozkurt’tur. Uzm. Dr. Mustafa Hüsnü Bozkurt çeşitli siyasi partiler ve derneklerde çalışmış ayrıca millet vekilliği de yapmıştır.

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt Konya’da birçok kurumda görev yapmış tecrübeli bir KBB uzmanıdır. Uzmanlığını aldıktan sonra gittiği Konya Asker Hastanesi’nde KBB uzmanlığı yapmıştır. Ardından SSK Konya Hastanesi’nde başhekimlik görevini üstlenmiştir. Sonraki yıllarda kendi özel muayenehanesinde hizmet vermeye devam etmiştir.

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt hangi hastanede görev yapıyor?” sorusuna gelirsek, günümüzde Konya’da kendi adını taşıyan muayenehanesinde hizmet veriyor. Burası Şerafettin Caddesi, Hekimoğlu İşhanı’nda 1. katta (no:101) bulunuyor. Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt Twitter hesabını aktif olarak kullanıyor.

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt Fiyatlar

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt fiyat bilgisini öğrenmek için muayenehanesinden ya da telefon numaralarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Hüsnü Bozkurt KBB alanında uzman bir hekimdir. Bu alana dahil olan geniz eti sorunları, horlama tedavisi, bademcik sorunları ve duyma sorunları gibi konularda kendisinden destek alabilirsiniz. Uygulanan tedavilere ve sağlık sorunlarına göre fiyatlar değişebilir.

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt Yorumlar

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt yorumlar ve hasta değerlendirmeleri konusunda bilgi almak için sitemizdeki “Yorumlar” bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Doğru uzmanı bulmak için araştırma yaparken uzmandan daha önce destek almış kişilerin deneyimlerini birinci ağızdan öğrenmek kolaylık sağlar. Eğer Hüsnü Bozkurt’tan sağlık hizmeti aldıysanız siz de yorum bırakabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt Şikayetler

Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt şikayetler ve tüm değerlendirmeleri okuyarak KBB uzmanı araştırmanız için bilgi alabilirsiniz. Hekimlerin eski hastalarının deneyimleri iyi bir doktor arayanların sağlıklı karar vermesine yardımcı olur. Uzm. Dr. Hüsnü Bozkurt hakkındaki geri dönüşleri okumak isterseniz “Yorumlar” bölümünü inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın