Estetik Uzm. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Uzm. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Uzm. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu ünlü bir psikiyatri uzmanıdır. Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden alan doktor, uzmanlığını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda yaptı. Gülseren Budayıcıoğlu üniversite yıllarında TRT Ankara Radyosu’nda ve televizyonunda sunuculuk yaptı. Gülseren Budayıcıoğlu kimdir sorusu son yıllarda dizilerin etkisiyle daha sık sorulur oldu. Doktorun kendi hastalarının hikayelerinden yola çıkarak yazdığı kitaplar popüler hale geldi. Son dönemde kitaplarının bazıları TV kanalları ve online platformlarca dizi haline getirildi. Böylece Türkiye’nin en bilinen psikiyatrlarından biri haline geldi.

Gülseren Budayıcıoğlu nerede görev yapıyor diye merak edenlerin sayısı hiç az değil. Kendisinin görev yaptığı kurum Ankara’da bulunuyor. Gülseren Budayıcıoğlu kliniği Madalyon Psikiyatri Merkezi’dir. Bu kurumun kurucusu kendisidir ve 2005 yılından beri hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu günümüzde de kurumda görev yapıyor. Madalyon Psikiyatri Merkezi’nin İstanbul’da da şubeleri (Levent-Suadiye) bulunuyor. Ankara’daki merkez Atatürk Bulvarı no: 229’da konumlanıyor.

Uzm. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Fiyatlar

Uzm. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu fiyatlar konusunda bilgi almak için Madalyon Psikiyatri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm şubeler için ortak telefon numarası 444 85 90. Yazarak bilgi almak için ise [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu telefon ve mail adresleri üzerinden Gülseren Budayıcıoğlu randevu ve terapi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gülseren Budayıcıoğlu seans ücreti uygulanacak terapiye ve yıllara göre değişkenlik gösteriyor. Aynı zamanda doktorun kendi terapilerinin seans ücreti ile kurumundaki diğer uzmanların seans ücretleri aynı değil. Bu nedenle en doğru bilgiyi kuruma telefon ederek edinebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Yorumlar

Gülseren Budayıcıoğlu yorum ve olumlu-olumsuz değerlendirme açısından çok fazla örnek bulabileceğiniz bir uzman. Uzun yıllardır sürdürdüğü kariyeri ve popüler yayınları sayesinde çok sayıda eski hastası var. Eski hastalarının yorumlarını merak ediyorsanız sitemizdeki yorumlar kısmına göz atabilirsiniz. Eğer kendisinin hastasıysanız bu konuda araştırma yapanlara yardımcı olacak yorumlar da yazabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Şikayetler

Gülseren Budayıcıoğlu şikâyet gibi olumsuz geri bildirimleri merak ediyorsanız yorumlar kısmına göz atabilirsiniz. Destek almak için en doğru uzmanı bulmaya çalışıyorsanız eski hastaların yorumları oldukça önemlidir. Bu karşılaştırma yapabilmenizi ve beklentilerinizi gerçekçi şekilde oluşturmanızı sağlar. Aynı zamanda bu doktor hakkında bir değerlendirme de siz yazabilir ve araştırma yapanlara yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yapın