Estetik Uzm. Dr. Devran Demir Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Uzm. Dr. Devran Demir Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Uzm. Dr. Devran Demir kimdir konusunu kısaca açıklayalım. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında uzmanlaşan Uzm. Dr. Devran Demir Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Aynı üniversitede uzmanlığını tamamladı ve Viranşehir Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevini üstlendi.  Burada hastane hizmetlerinin iyileştirilmesi ve aşılama gibi konularda faaliyet gösterdi. Sonraki yıllarda ise Özel Su Hospital kurumunda görev yaptı. Doktor Devran Demir günümüzde Özel İzmir Can Hastanesi’nde çalışıyor. Katıldığı bazı TV programlarında ise çocuk sağlığı ile ilgili merak edilen soruları cevaplıyor.

Uzm. Dr. Devran Demir Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanına dahil olan konularda uzmanlaşmıştır. Yenidoğan sağlığı, çocukluk hastalıkları, çocuk enfeksiyonları ve alerjileri, gelişme gerilikleri, çocuklarda obezite, aşılama gibi konularda uzmandan destek alabilirsiniz. Bunun için İzmir’de görev yaptığı hastanenin ve uzmanın iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Uzm. Dr. Devran Demir iletişim numaraları üzerinden görüşmek isterseniz 0506 356 05 88 numaralı telefonda ulaşabilirsiniz. Görev yaptığı hastane üzerinden randevu ve bilgi almak isterseniz 0232 715 40 00 numaralı telefon Özel İzmir Can Hastanesi’nin danışma hattıdır. Ayrıca hastanenin internet sitesi üzerinden online randevu alabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Devran Demir Fiyatlar

Uzm. Dr. Devran Demir fiyatlar konusunda değişkenlik gösterebilir. Çocuk sağlığı alanında birçok konuda hizmet veren uzman, farklı ücretlendirmelere tabi olan tedaviler sunabilir. Ayrıca kurumun fiyat politikası diğer kurumlardan farklı olabilir. Bu nedenle sizin için en net fiyat bilgisini yukarıdaki telefon numaraları üzerinden öğrenebilirsiniz. Hastanenin belirtilen danışma hattı numarası hem fiyat öğrenebileceğiniz hem de randevu ve bilgi alabileceğiniz bir numaradır.

Uzm. Dr. Devran Demir Yorumlar

Uzm. Dr. Devran Demir yorumlar ve hasta değerlendirmelerini okumak için sitemizin “yorumlar” kısmını inceleyebilirsiniz. Uzmandan daha önce hizmet almış kişilerin deneyimlerini okumak kendi araştırmanız için önemli bilgiler sağlayabilir. Siz de daha önce Devran Demir’den sağlık hizmeti aldıysanız değerlendirmenizi aynı bölüme yazabilirsiniz.

Uzm. Dr. Devran Demir Şikayetler

Uzm. Dr. Devran Demir şikayetler konusunu incelemek için yine “yorumlar” bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Burada pozitif – negatif tüm geri bildirimler bulunur. Çocuk sağlığı konusunda bir hekime ihtiyacınız varsa ve en iyisini bulmak istiyorsanız hasta yorumları karar verme sürecinize yardımcı olur.

Yorum yapın