Estetik Uzm. Dr. Ayça Kaya Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Uzm. Dr. Ayça Kaya Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Uzm. Dr. Ayça Kaya Kimdir ve deneyimleri nelerdir gibi soruların cevabını burada bulabilirsiniz. Uzm. Dr. Ayça Kaya İstanbul’da görev yapan bir iç hastalıkları uzmanıdır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan doktor, Haydarpaşa Numune Hastanesi İç Hastalıkları bölümünde uzmanlığını tamamladı. Aynı kurumda iç hastalıkları, metabolizma ve obezite dersleri verdi. Sonraki yıllarda Dr. Ayça Kaya, İstanbul Cerrahi Hastanesi’nin kurucuları arasında yer aldı. Günümüzde kendi muayenehanesinde hizmet veriyor.

Dr. Ayça Kaya uzun yıllardır obezite konusuna yoğunlaşan çalışmalar yaptı. Bu konuda birçok kitap yazdı ve TV programlarında bilgilendirici yayınlar yaptı. Dr. Ayça Kaya kitapları:

  • Kalıcı Zayıfla
  • Karnım Zil Çalıyor (çocuk kitabı)
  • Sayarak Zayıfla
  • Ayça Kaya ile 50 Adımda Sağlıklı ve Hızlı Zayıfla
  • Gençlik Reçeteleri

Dr. Ayça Kaya adres bilgisi kendi kurduğu kurum olan Dr. Ayça Kaya Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin adresidir. Kurum; Feneryolu, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, numara 84, daire 11, Kadıköy/İstanbul’da bulunuyor. Muayene olmak ve tedaviler hakkında bilgi almak için bu adrese gidebilirsiniz.

Dr. Ayça Kaya iletişim hatları üzerinden randevu oluşturabilir ve tedaviler hakkında bilgi alabilirsiniz.  Dr. Ayça Kaya Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin sabit hattına 0216 385 55 34 numaralı telefondan, GSM hattına 0533 415 25 53 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayça Kaya Fiyatlar

Uzm. Dr. Ayça Kaya fiyat bilgilerine ulaşmanın en net yolu yukarıdaki iletişim numaralarını aramaktır. Tedavilerin, testlerin ve muayene ücretlerinin fiyatı yıldan yıla artabilir. Kilo verme durumunun ve genel sağlık durumunun kontrolünü yapan bir kurum olduğu için her görüşmede bazı ücretli adımlar uygulanabilir.

Uzm. Dr. Ayça Kaya Yorumlar

Uzm. Dr. Ayça Kaya yorumlar bölümüne bu sayfanın aşağısına ilerleyerek ulaşabilirsiniz. Hasta görüşleri birçok kişinin önemsediği bir konu. Çünkü böylece çok daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak mümkün. Siz de bu bölümü inceleyerek merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayça Kaya Şikayetler

Uzm. Dr. Ayça Kaya şikayet içeren değerlendirmeleri diğerleriyle birlikte yorumlar bölümünde bulabilirsiniz. Olumlu – olumsuz tüm değerlendirmelerle birlikte karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Siz de daha önce Ayşe Kaya’dan tedavi aldıysanız yorumlarınızı aynı bölüme yazarak paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın