Estetik Uzm. Dr. Ali ŞAHAN Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Uzm. Dr. Ali ŞAHAN Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Ali ŞAHAN, daha doğrusu Dermatolog Ali ŞAHAN, GATA Tıp Fakültesi mezunudur. Sonrasında ise aynı üniversitenin Dermatoloji Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimini de tamamlayarak Doktor unvanını almış ve Dr. Ali ŞAHAN olarak meslek hayatına başlamıştır. Meslek hayatının en başından itibaren birçok firmaya danışmanlık hizmeti veren Doktor Ali ŞAHAN, günümüzde de bu görevlerine devam etmektedir. Cildiye konusunda, özellikle de estetik cerrahinin doğrudan alanına girmeyen dolgu gibi uygulamalarda hem firmalara hem hekimlere hem de hastalara yardımcı olmaktadır.

Dr. Ali ŞAHAN şikayet konuları genelde Özel Lonicera Polikliniği’nde yaptığı işlemlerle alakalıdır ki bunların da oldukça sınırlı bir çevreyi ilgilendirdiğini söylemek mümkündür. Dr. Ali ŞAHAN yorumları sitemizde ve diğer sitelerde bulunmaktadır ki eğer cildiye ile ilgili bir sorununuz varsa bu yorumlara bakarak doktor seçiminizi yapabilirsiniz. Dr. Ali ŞAHAN yorum kısmına ulaşmak için sayfanın altına kaydırabilirsiniz. Eğer sitemizi kullanan insanlardan daha önce Uzm. Dr. Ali ŞAHAN’a tedavi olan varsa yorumunu aşağıda görebileceksiniz.

Uzm. Dr. Ali ŞAHAN mesleki hayatının yanı sıra akademik kariyerini de çeşitli tıp dergilerinde makaleler yayımlayarak ve bilimsel çalışmalara katılarak sürdürmektedir. Bu durum, Dünya’daki güncel tıbbi gelişmelere açık olduğunu göstermektedir. Sonuç olarak “Ali ŞAHAN kimdir?” sorusunun cevabı da şöyle verilebilir: Dr. Ali ŞAHAN cildiye konusunda iyi bir eğitim almış, yaptığı tedavilerdeki başarılarıyla anılan uzman bir hekimdir. Kendisini sürekli olarak güncelleyerek bir çok cildiye sorununa profesyonellikle müdahale edebilmektedir.

Kendisi cildiyeyi ilgilendiren her türlü hastalıkla ve estetik sorunla ilgilenmektedir. Kendisine ulaşmak için Özel Lonicera Polikliniğine başvurabilirsiniz. Klinik Ankara’da, Çankaya semtinde bulunmaktadır. Telefon numarası ise 0312 438 93 42’dir.

Yorum yapın