Silikonsuz Göğüs Büyütme Nedir? Memeye Yağ Enjeksiyonu 2022

Silikonsuz Göğüs Büyütme Nedir? Memeye Yağ Enjeksiyonu

Silikonsuz göğüs büyütme nedir? Göğüs büyütme yöntemleri arasından olan silikon son dönemde tercih edilmiyor. Yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme yapılıyor. Ameliyatın iyileşme sürecinin uzun olmasından ötürü silikon geride kaldı. Artık yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme son dönemde en çok tercih edilenler arasında.

Meme büyütme estetiği için dolgu maddelerinin kullanılması ile sonuç alınıyor. Farklı maddelerin kullanılması ile direkt olarak göğüslerde büyüme görülebiliyor. Farklı teknikler ile bu işlemlerin alanında uzman olan doktorlar tarafından yapılması önemlidir.

Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme

Yöntem, kişinin kendi yağları ile hazırlanan bir yağ enjeksiyonu şeklinde olacak. Meme büyüme adayının kendi vücudundan alınan yağlar, özel bir işlemden geçilir. Ardından yağların meme dokusunun uygun yerlerine enjekte edilmesi sağlanır. Hastanın kendi vücudundan alınan yağların enjekte işlemi gerçekleşmiş olur. Bu şekilde memede belli bir oranda büyüme olacaktır. Sonuç ise kalıcı ya da geçici olabilir.

Sizden alınan yağların karakterine göre değişim olabileceğinden, kişisel sonuçlar verdiğini söylemek mümkün. Yağ dolgusu ve enjeksiyonu ile yapılacak olan bu büyütme işleminde plastik cerrahların yer alması önemlidir. Sağlıklı güvenli bir sonuç olmasını sağlamak açısından alanında uzman kişilerden bilgi alabilirsiniz.

Silikon ile Göğüs Büyütmeden Farkı Nedir?

Silikon ile yapılan göğüs büyütme işleminde, göğüslerin ilk olarak uç bölümlerinin alınması, ardından göğüslerin alt kısmından kesik atarak, belirlenen boyutta silikonun yerleştirilmesi sağlanır. Yağ enjekte durumunda nasıl bir sonuç alınacak, ne kadar büyüme olacak ya da ne kadar kalıcı olacak sorularının yanıtının net olmaması ile birlikte, işlem yapılacaktır. Yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme diğer yönteme göre daha az kalıcıdır.

Aynı zamanda kişinin kilo alıp vermesi gibi durumlarda da etkilenecektir. Silikon ile yapılan işlemlerde böyle bir durum söz konusu olmayacağından, daha kalıcı sonuçların doğması da sağlanabilir. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, siz de ona göre seçim yaparak yöntem belirleyebilirsiniz.

Hangi Durumlarda Göğüs Büyütmede Yağ Enjeksiyonu Önerilir?

Farklı yöntemler ile göğüs büyütme işlemleri yapılabiliyor. Ancak bunun yanında, hangi durumlarda kişilerin yönteminin daha başarılı olacağı düşünülüyor? Evet, yağ enjeksiyonu ile yapılacak olan büyütme işlemi hangi durumlarda önerilir?

Orta büyüklükte memelerde biraz daha olgunlaşması gerekiyor dendiğinde

Göğüslerin arasında eşitsizlik olduğunda

Göğüslerde boyut farkı olduğunda

Gibi durumlar, göğüs büyütme yöntemleri kapsamında direkt olarak akıllara daha basit uygulamalar ile göğüslerin büyümesi mümkün olacağından, yağ enjeksiyonu ile yapılabilir.

Memeye Yağ Enjeksiyonu – Aquafilling

Yapılacak olan işlem ne olursa olsun hem öncesindeki muayene aşamasında hem de sonrasındaki işlemlerin gerçekleşmesi aşamasında uzman desteğinin alınması önemlidir. Dolgu maddeleri için hangi malzemeler kullanılacak, nasıl hazırlanacak gibi önemli aşamalar olacak. Bu aşamalarda mutlaka alanında uzman olan kişi ve gruplar ile hareket etmek iyi bir sonuç almak açısından önemlidir.

Genel anlamda kişinin talep etmesi durumunda, doktor tarafından yapılan incelemenin ardından yöntem konusunda nasıl hareket edilmesi gerektiği bildirilir. Kısa süre içinde sonuç alınmasını da desteklemek için gereken yapılacaktır. Diğer merak ettikleriniz konusunda yani nasıl yapılacak, en kısa süre içinde ne zaman olur gibi sorular kişiden kişiye değişecek olduğundan direkt olarak siz de sorularınızı sorabilirsiniz.

Profesyonel göğüs büyütme teknikleri için alanında uzman olan kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Slikonsuz göğüs büyütme ameliyatı fiyatları ne kadar ?

Bu estetik işlemlerinin belirli bir fiyatını söylemek son derece yanlış olur eğer fiyat araştırması yapıyorsanız en sağlıklı bilgiliyi doktorun kendisinden iletişim yoluyla veya muayane olarak alabilirsiniz. Estetik işlemlerinde kişinin durumu veya operasyonun zorluğuna göre fiyatlar azalıp artabilmektedir. Fiyatlar kişiye özeldir. Bu bakımdan fiyatlar için bu estetik alanında hakim olan plastik cerrah ile iletişime geçmenizi öneririz. Plastik cerrahlar hakkında yorumları okumak veya iletişim bilgilerini öğrenmek istiyorsanız. Aşağıdaki linke tıklayarak plastik cerrahlarını görebilirsiniz.

Yorum yapın