Estetik Psk. Sibel Kılıç Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Psk. Sibel Kılıç Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Psk. Sibel Kılıç İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu bir psikologtur. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak bu konuda da hizmet vermeye hak kazanmıştır. Psikolog Sibel Kılıç şu an Kahramanmaraş’ta özel bir muayenehanede hizmet veriyor. Kahramanmaraş’ta Centrofiz adındaki Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde kendisinden destek alabilirsiniz. Centrofiz Maraş Onikişubat’ta bulunan ve fizyoterapiden dansa kadar pek çok alanda hizmet veren kompleks bir sağlık merkezi.

Psk. Sibel Kılıç aile danışmanlığının yanı sıra çocuk, ergen ve yetişkin terapileri, aile ve çift terapileri de yapıyor. Kendisinden almayı düşündüğünüz terapileri ister yüz yüze ister online olacak şekilde planlayabilirsiniz. Pandemi süresince yaygınlaşan bu uygulama COVID19 açısından koruma sağlamasının yanında uzaktaki danışanların terapilerine devam edebilmeleri açısından da avantaj sağlıyor.

Psk. Sibel Kılıç Fiyatlar

Psk. Sibel Kılıç fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmak için Centrofiz Sağlıklı Yaşam Merkezi’nden bilgi alabilirsiniz. Kurumun randevu ve bilgi almak için kullandığı telefon numarası: 0532 359 27 46, sabit telefon: 0344 503 00 07, mail adresi: [email protected]. Aynı zamanda web sitesi üzerinden form doldurarak da bilgi alabilirsiniz.

Psk. Sibel Kılıç fiyat bilgisi alacağınız terapinin türüne ve seans sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en net bilgiyi bağlı bulunduğu kurumdan alabilirsiniz. Yardım alabileceğiniz konular depresyon, obsesif kompülsif bozukluk, anksiyete, aile için iletişim sorunları, sınav kaygısı, travma, alt ıslatma, yas ve fobiler gibi psikolojinin alanındaki tüm sorunlardır.

Psk. Sibel Kılıç Yorumlar

Psk. Sibel Kılıç yorumlar ve olumlu – olumsuz tüm geri bildirimleri okumak için yorumlar kısmına göz atabilirsiniz. İletişiminizin rahat olduğu ve sonuç alabildiğiniz bir uzmandan destek alacağınızdan emin olmak için psikoloğun eski danışanlarının yorumları ayrıca değerlidir. Böylece sizin için en iyi uzmanı bulabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Psk. Sibel Kılıç Şikayetler

Psk. Sibel Kılıç şikayetler, değerlendirmeler gibi bilgiler için sitemizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Uzmanların eski danışanları size karar verme sürecinizde yardımcı olabilir. Olumlu ve olumsuz değerlendirmeleri ilk ağızdan öğrenerek zamandan tasarruf edebilir ve daha iyi kararlar verebilirsiniz.

Yorum yapın