Estetik Psk. Aygül Kılıç Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Psk. Aygül Kılıç Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Psk. Aygül Kılıç kimdir, hangi alanlarda çalışır ve iletişim bilgileri nelerdir gibi sorularınızın yanıtlarını burada bulabilirsiniz. Psk. Aygül Kılıç Çağ Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu bir psikologdur. Sonradan aldığı eğitimler arasında aile danışmanlığı, öğrenci koçluğu, işaret dili eğitimi gibi konular bulunuyor. Pskolog Aygül Kılıçgünümüzde Adana’da görev yapıyor. Bireysel danışmanlıkların ve terapilerin yanında kurumsal ve endüstriyel danışmanlık hizmetleri de veriyor. Aynı zamanda Çukurova Gazetesi’nde köşe yazarlığı da yapıyor.

Psk. Aygül Kılıç Adana ilinin Seyhan ilçesinde hizmet veriyor. Kurumunun adı Aygül Kılıç Eğitim, Proje ve Danışmanlık Merkezi. Tam adresi ise; Cemalpaşa Mahallesi, Gazipaşa Bulvarı, Karadayı Apartmanı, 7. kat, Seyhan / Adana. Kendisinden danışmanlık almak isterseniz bu adreste görüşme sağlayabilirsiniz.

Psk. Aygül Kılıç iletişim bilgilerini öğrenerek randevu ya da terapiler ve çalışmalar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Aygül Kılıç’ın merkezine 0850 333 03 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Online randevu oluşturmak isterseniz bu hizmete de Instagram profili üzerindeki linkten ulaşabilirsiniz. Aygül Kılıç Instagram üzerinden, çalışmaları hakkında paylaşımlar da yapıyor.

Psk. Aygül Kılıç Fiyatlar

Psk. Aygül Kılıç fiyat ve terapi ücretleri hakkında bilgi almak için belirttiğimiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan danışmanlık türüne göre fiyatlandırma bilgisini kurumdan almış olursunuz. Aldığınız danışmanlığa ve terapiye göre fiyatlar değişecektir. Örneğin bireysel terapilerle aile danışmanlıklarının fiyatları farklıdır. Bu nedenle sabit bir seans veya çalışma ücreti bulunmaz.

Psk. Aygül Kılıç Yorumlar

Psk. Aygül Kılıç yorumlar, olumlu- olumsuz danışan değerlendirmeleri arıyorsanız buradaki “Yorumlar” bölümünü inceleyebilirsiniz. Uzmanlardan daha önce danışma almış kişilerin değerlendirmeleri araştırma yapanlar için önemli bilgi kaynakları. Bunlar birçok kişinin doğru uzmanı bulmasına yardımcı oluyor. Danışma hizmeti almadan önce daha fazla bilgi sahibi olmak için siz de bunlara göz atabilirsiniz.

Psk. Aygül Kılıç Şikayetler

Psk. Aygül Kılıç şikayetler ve olumsuz geri bildirimleri de aynı “Yorumlar” bölümünde bulabilirsiniz. Uzmanlar hakkında araştırma yaparken aldıkları eğitimler ve tecrübelerin yanında eski danışanlarının değerlendirmeleri de önem taşıyor. Aygül Kılıç’tan danışmanlık aldıysanız siz de değerlendirmelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Yorum yapın