Estetik Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu ağız ve diş cerrahisi uzmanı ve diş hekimidir. Hekim Zafer Özgür Pektaşağız ve diş cerrahisi konusunda doçentliğini ve profesörlüğünü Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yaptı. Hekimin birçok akademik çalışması mevcut. Günümüzde Adana’da hizmet veren Zafer Özgür Pektaş muayenehane yeri Adana Kurtuluş Mahallesi’nde Gezerşen Plaza’da bulunuyor. Muayenehanenin adı hekimin adıyla aynı.

Zafer Özgür Pektaş iletişim numaralarını ve adreslerini kullanarak tedaviler hakkında bilgi alabilir ya da randevu oluşturabilirsiniz. Zafer Özgür Pektaş muayenehane telefon numarası; 0850 333 03 88. Diş hekimi Zafer Özgür Pektaş telefon numarasını arayabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de randevu oluşturabilirsiniz. Profdrzaferozgurpektas.com adresi üzerinde hekimin randevu ve bilgilendirme için oluşturduğu web sitesine ulaşabilirsiniz.

Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş Fiyatlar

Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş fiyat ve tedavi ücretleri uygulanan işlemlere göre değişiklik gösterir. Bu muayenehanede hem bilindik diş tedavileri hem çene ve yüz hastalıkları tedavi ediliyor. Ağız, diş ve çene üzerine çoğu tedavi burada gerçekleştirilebiliyor. Dolayısıyla uygulanan işlemlerin ücretleri birbirine benzer olmuyor.

Zafer Özgür Pektaş muayene ücreti bilgisine en net haliyle kurumla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Bunun için yukarıdaki telefon numarasını veya internet sitesini kullanabilirsiniz. Bu görüşmelerde tahmini fiyatlar alabilir ve gerekli tedavilere karar verildikten sonra net ücretleri öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş Yorumlar

Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş yorumlar ve geri bildirimlerini araştırarak doğru karar verdiğinizden emin olmak isteyebilirsiniz. Daha önce bahsedilen uzmandan tedavi almış hastaların kendi deneyimlerini paylaşması yeni hastalar için de önem taşıyor. Böylece karar vermek ve karşılaştırma yapmak kolaylaşıyor. Değerlendirmeleri önemsiyorsanız yorumlar kısmını okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş Şikayetler

Prof. Dr. Zafer Özgür Pektaş şikayetler ve değerlendirmeleri görmek ve objektif bir değerlendirme yapmak istiyorsanız sitemizdeki yorumlar bölümünü inceleyebilirsiniz. Burada olumlu-olumsuz her türden hasta değerlendirmelerini bulabilirsiniz. Benzer şekilde siz de tedavi olduğunuz doktor ve klinikleri yorumlayabilirsiniz. Böylece uzmanlardan destek almayı düşünen kişilere yardımcı olabilir, karar aşamalarında bilgilendirme yapabilirsiniz.

Yorum yapın