Estetik Prof. Dr. Yavuz Şimşek Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Yavuz Şimşek Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Yavuz Şimşek kimdir ve uzmanlıkları, tecrübeleri nelerdir gibi soruları merak ediyorsanız en sade haliyle açıklıyoruz. Prof. Dr. Yavuz Şimşek Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Kadın Doğum alanında uzmanlığını tamamladı. Ayrıca yan dal uzmanlığını infertilite (kısırlık) alanında Hacettepe Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi’nde tamamladı. Ek olarak İngiltere’de açık ve kapalı ameliyatlarla ilgili eğitim aldı. İnönü Üniversitesi’nde ise doçentliğini yaptı. Günümüzde Prof. Dr. Yavuz Şimşek Kırıkkale ilinde kendi kliniğinde görev yapıyor.

Prof. Dr. Yavuz Şimşek Kadın Hastalıları, Perinatoloji, üreme endokrinolojisi ve infertilite alanlarında uzman. Ayrıca birçok kurumda tecrübeleri bulunuyor. Bunlar Ankara Büyük Doğum Hastanesi, Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Kırıkkale Üniversitesi Kadın Doğum bölümünde yaptığı görevleri içeriyor. Hekim günümüzde Kırıkkale’de kendi kliniğinde hizmet veriyor.

Kırıkkale Yavuz Şimşek iletişim adresleri üzerinden randevu alabilir ve danışabilirsiniz. Kliniğin sabit telefonu 0318 233 03 03 ve cep numarası 0545 405 01 37. Bu numaralar hem danışmanlık hem randevu hizmeti veriyor. Prof. Dr. Yavuz Şimşek Instagramadresini de aktif olarak kullanıyor. Aynı zamanda hekimin kendi internet sitesi üzerinden online randevu oluşturmak ve soru-cevap bölümünden bilgi almak mümkün.

Prof. Dr. Yavuz Şimşek Fiyatlar

Prof. Dr. Yavuz Şimşek fiyatlar aldığınız tedaviye ve tedavinin giderlerine göre değişecektir. Hekim tüp bebek tedavisi, kısırlık tedavisi, kadın hastalıkları, riskli gebelikler ve genital estetik işlemler gibi hekimin uzmanlığına dahil olan birçok konuda hizmet veriyor. Bu tedaviler birbirinden farklı ücretlere mâl olur. Ayrıca hekim kendi özel kliniğinde hizmet verdiği için fiyatlar üzerinde bunun da etkisi var. Dolayısıyla en net fiyat bilgisini yukarıdaki iletişim numaralarını ve adreslerini kullanarak alabilirsiniz.

Prof. Dr. Yavuz Şimşek Yorumlar

Prof. Dr. Yavuz Şimşek yorumlar bölümünü inceleyerek daha önce bahsedilen uzmandan tedavi almış hastaların deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Önceki hasta deneyimlerini okumak faydalı bir araştırma olur. Karar verme sürecinde uzman arayan kişilerin önünü açar.

Prof. Dr. Yavuz Şimşek Şikayetler

Prof. Dr. Yavuz Şimşek şikayetler bölümü “yorumlar” başlığına dahildir. Burada olumlu ve olumsuz tüm değerlendirmeleri bulabilirsiniz. Sizin için en iyi uzmanı arıyorsanız eğitim ve tecrübelerin yanında hasta değerlendirmeleri de faydalı bilgi kaynakları olacaktır.

Yorum yapın