Prof. Dr. Ümit Taşkın 2022

Prof. Dr. Ümit Taşkın

Doktor Ümit Taşkın Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

ÜMİT TAŞKIN eğitimi ve daha önce çalıştıgı hastaneler Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği’nde uzmanlık öğrencisi olarak başladıktan sonra 2001 yılında KBB ve Baş- Boyun Hastalıkları uzmanı oldu. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi , İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bağcılar Eğitim ve Araştırma hastanesinde birçok uzmanlık ögrencisi yetişmesinde bir fiil görev almıştır. 2011 yılında DOÇENT ünvanını almıştır. Eğitim gorevlisi ve eğitim sorumlusu olarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB kliniğinde gorev almıştır.

İstanbul Gelişim Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak halen çalışmaktadır. 2018 de profesör olmuştur ümit taşkın cevizlibağ otrila kliniğinde hizmet vermektedir kendisine çok güvenen bir doktordur haftanın belli günlerinde instagram hesabından canlı yayın yaparak hastaların sorularını cevaplıyor revizyon yapmayı daha çok sevdiğini söyleyen ümit taşkının yurt dısı hastaları oldukça fazla etnık burunlarda oldukça başarılı.
KBB doktoru olmasına rağmen yüz estetiğide yapıyor lazer,botoks,dolgu ve daha bir çok hizmeti vardır.

Sizlerde Doktor Ümit Taşkın Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Prof. Dr. Ümit Taşkın” üzerine 2 yorum

  1. 1. Ameliyatimi yapti ve sonuc hüsran hem saglik hem goruntu acisindan ciddi problemlerim oldu 2. Duzeltme ameliyatini yapti ve o dahada kotu oldu asla memnun degilim aslaaa

    Cevapla
  2. UMIT TASKIN’DA ILK BAŞARISIZ BURUN AMELIYATIMI OLDUM VE KENDISI 3. AMELIYATIMDA DUZELTECEGINI SOYLEDI KABURGAMDAN KIKIRDAK ALARAK 2. AMELIYATIM GERCEKLESTI VE ILK BURNUMDAN DAHADA KOTUSU OLDU 2 AMELIYATIMDA BASARISIZ GECMISTIR ASLA TAVSIYE ETMIYORUM

    Cevapla

Yorum yapın