Prof. Dr. Selçuk İNANLI Hakkında 2022

Prof. Dr. Selçuk İNANLI Hakkında

Dr. Selçuk İNANLI Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Prof. Dr. Selçuk İNANLI 1966 yılında Fatsa’ da doğdu. İlk, ortaokul ve lise eğitimini ise İstanbul’da tamamladı. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden yüksek öğrenimini bitirerek mezun oldu. Tıbbi mecburi hizmetinin ardından, Marmara Üniversitesi KBB Baş Boyun Cerrahisi Ana Bilimdalı’nda ihtisasa başlamış ve 1995 yılında KBB uzman doktoru olmuştur. Zorunlu askerlik hizmetinin ardından, Marmara Üniversitesi KBB Baş Boyun Cerrahisi Ana Bilimdalı’nda uzman olarak göreve başlamış, 1999’da yardımcı Doçent, 2002 yılında ise Doçent ünvanını almıştır. 2004 yılında Harvard Üniversitesi Yüz Plastik Cerrahisi Ana Bilimdalı’nda  gözlemci olarak bulunmuştur. 2007 yılında Marmara Üniversitesi KBB BBC Ana Bilimdalın’a Profesör olarak atanmıştır. Prof. Dr. Selçuk İNANLI Özellikle yüz plastik cerrahisi ve rinoplasti alanları üzerine odaklanarak çalışmaktadır. 2018’de EAFPS Board sınavlarını geçerek Avrupa Yüz Plastik Cerrahisi Akademisi (EAFPS) tarafından Bir Avrupa Yüz Plastik Cerrahı olarak sertifikalandırılmıştır.

Prof. Dr. Selçuk İNANLI hangi alanda çalışmalar yapmaktadır. ?

Rinoplasti (Burun estetiği)
Revizyon Rinoplasti
Deviasyon
Göz Kapağı Estetiği
Kepçe Kulak Estetiği
Dolgu Madde Uygulamaları
Yüz Germe Ameliyatları
Botoks
Diğer KBB Operasyonları (Geniz eti, Sinüs Hastalıkları, Kulak Hastalıkları, Tiroid hastalıkları, Paratiroid hastalıkları, Baş Boyun Kanserleri, Ses Hastalıkları vb.)

Prof. Dr. Selçuk İNANLI iletişim bilgileri.

Terrace Fulya Rezidans Hakkı Yeten Caddesi No 13/22 Şişli/İstanbul

Telefon : +90 (212) 215 59 00

Randevu Telefon : +90 (533) 151 04 09

Sorularınız için E- Mail : İ[email protected]

Randevu için E- Mail : [email protected]

Prof Dr. Selçuk İNANLİ ile ameliyat deneyimi yaşadıysanız aşağıdaki yorum bölümüne yorum yaparak araştırma yapan kullanıcılara katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum yapın