Prof. Dr. Reha Yavuzer 2022

Prof. Dr. Reha Yavuzer

Doktor Reha Yavuzer Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

İnternet ortamında olumlu olumsuz bircok yorum ve hakkında bilgi paylaşımları yapan hastaları olmuş. Olumsuz yorumları cok olan bir doktor izlenimi vermekdedir, hastalarin yorumlarını araştırdık 2010 dan bu yana pek çoğu olumsuz hasta paylaşımları var Burun estetiği alanında iyi olmadığından bahseden bir kac hastasıda olmuş, hastalarıyla ilgisiz bir doktormuş bu tip şikayetlerde var ve muayene ucretide aliyor ama gelen kisilerle cok ilgili olmuyormuş. Dolgu ve botox da başarılı bir doktor olduğundan bahseden hastalarıda var. Ameliyatları cok kısa suruyor diye soylenen hastaları var kimi doktorlar bir kac saat ameliyat ederken Prof. Dr. Reha Yavuzer yarım saat 45 dakka sürüyormuş bu konudada şikayetleri olan hastalar gördük genelleme yaparak toparlarsak hastaları internet ortamında pek övmemis aksine olumsuz yazılar yazmış.
Sizlerde eğer doktor hakkında bilgi veya deneyiminiz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Doktor Reha Yavuzer Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Tesvikiye Caddesi Varol Apt No:7 Kat:3 Daire:4 Nişantaşı Şişli, İstanbul

Sizlerde Doktor Reha Yavuzer Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Prof. Dr. Reha Yavuzer” üzerine 2 yorum

 1. Reha Yavuzer
  Gerçektende hastalarını önemsemeyen ilgilenmeyen bir doktor. Kendisine karın germe ve Meme dikleştirme ameliyatı oldum.sonuç çık kötü bir çok hatası var
  Ameliyatım gerçektende çok kusa sürdü ne yaptı çok şüpheliyim
  İki memem ölçü olarak birbirinden farklı oldukların ameliyat çizgimde çöküntü vardı
  Göbek deliğim çok şekilsiz ve dikiş izleri belirgin hiç ama hiç tavsiye etmem

  Cevapla
 2. gerçekten doktor bu tip olaylar gerçekleştiriyr sosyal medyada gordum ve bazı meslektaşlarıda beyenilmeyen doktor ilan etmişler yada memnun olanlar hic kurcalamamış bitti geçti demiş 🙂

  Cevapla

Yorum yapın