Estetik Prof. Dr. Nurullah Bülbüller Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller kimdir ve hangi hastanede çalışıyor gibi soruları merak ediyor ve uzmanlıkları hakkında bilgi almak istiyorsanız kısaca açıklayalım. Prof. Dr. Nurullah Bülbüller Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlığını Fırat Üniversitesi Genel Cerrahi alanında tamamladı. Aynı üniversitede doçent unvanını aldı ve sonraki yıllarda profesör oldu. Prof. Dr. Nurullah Bülbüller biyografisi birçok kurumda kazandığı tecrübeyi de içerir. Cerrah, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzman doktorluk, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde klinik şefliği ve başhekimlik yaptı.

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller mide botoksu, elipse mide balonu gibi yenilikçi tedaviler gerçekleştiriyor. Bunun yanında Prof. Dr. Nurullah Bülbüller tüp mide, gastrik bypass, diyabet cerrahisi gibi ameliyatları da gerçekleştiriyor. Obezite tedavilerinde uzmanlaşmış olan cerrah, binlerce ameliyat deneyimine sahip.

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller hangi hastanede görev yaptığına gelirsek, cerrah uzun yıllardır Özel Lara Anadolu Hastanesi’nde (Antalya Anadolu Hastanesi) görev yapıyor. Antalya Anadolu Hastanesi Nurullah Bülbüller Obezite Kliniği’nde hizmet veriyor. Burada güncel birçok tedavi teknolojisi kullanılıyor.

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller Antalya obezite isimli bir siteye sahip. Bu site üzerinden obezite ve tedaviler hakkında bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Telefon üzerinden bilgi veya randevu almak isterseniz 0533 405 25 07 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Aynı numara Whatsapp danışma hattı olarak da kullanılıyor. Ayrıca, Prof. Dr. Nurullah Bülbüller Instagram hesabı üzerinden tedaviler hakkında bilgiler, hastaların tedavi süreçleri, obezite hakkında ipuçları ve bu konudaki konferansların duyurularını paylaşıyor.

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller Fiyatlar

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller fiyat bilgisi almak için yukarıdaki iletişim numarasını arayabilirsiniz. Nurullah Bülbüller, obezite tedavileri konusunda uzmanlaşmış bir cerrahtır ve cerrahi ya da endoskopik tedavi yöntemlerini uygular. Sizin ihtiyacınız olan tedavi yöntemine göre fiyatlar değişir. Bu nedenle en net bilgi doğrudan iletişim kurmaktır.

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller Yorumlar

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller yorumlar ve geri dönüşlerini sitemizdeki “yorumlar” bölümünde bulabilirsiniz. Burada cerrahtan hizmet almış eski hastaların değerlendirmeleri bulunur. Bunlar yeni hastaların araştırmalarına yardımcı olur.

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller Şikayetler

Prof. Dr. Nurullah Bülbüller şikayet konularını aynı şekilde “yorumlar” bölümünde bulabilirsiniz. Burada olumlu – olumsuz tüm değerlendirmeler birlikte bulunur. Siz de daha önce bahsedilen cerrahtan tedavi aldıysanız değerlendirmelerinizi yazabilir, araştırma yapanlara yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yapın