Estetik Prof. Dr. Nilüfer Güler Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Prof. Dr. Nilüfer Güler Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Nilüfer Güler tıbbi onkoloji alanında uzmanlaşmış deneyimli bir hekimdir. Prof. Dr. Nilüfer Güler özgeçmiş ve aldığı eğitimlerini özetleyelim. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan hekim, uzmanlığını da aynı kurumun Dahiliye bölümünde tamamladı. Dahiliye uzmanı olarak birçok hastanede görev yaptı. Ardından Prof. Dr. Nilüfer Güler Hacettepe Üniversitesi Tıbbi Onkoloji alanında yan dal uzmanlığını tamamladı. Ardından Japonya – Tokyo’da Ulusal Kanser Enstitüsü’nde çalışmalar yaptı. Burada meme kanserinde prognostik faktörler üzerine çalıştı. Nilüfer Güler, doçentlik ve profesörlük unvanlarını Hacettepe Üniversitesi’nde aldı.

Prof. Dr. Nilüfer Güler onkolog olarak hizmet vermeye devam ediyor. Şimdiye dekgörev yaptığı kurumlar:

  • Ordu Devlet Hastanesi
  • Zekai Tahir Burak Doğumevi
  • Hacettepe Üniversitesi
  • Nilüfer Güler Muayenehanesi

Prof. Dr. Nilüfer Güler muayenehane telefon 0312 430 78 78 numaralı hattır. Bu numara üzerinden tedaviler hakkında bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Hekim, online randevu sistemlerini kullanmıyor. Prof. Dr. Nilüfer Güler adresbilgileri ise şöyle; Mustafa Kemal Mahallesi, 2127. Cadde, Ata Plaza, Daire 2/2, Çankaya / Ankara. Bu adreste hekimin muayenehanesini bulabilirsiniz.

Prof. Dr. Nilüfer Güler birçok alanda uzmanlığa ve uzun yıllar deneyime sahip bir hekim. Günümüzde özellikle ilgilendiği hastalıklar meme kanseri, tiroid kanseri, rahim kanseri, rahim ağzı kanseri, yumurtalık kanseri hastalıklarıdır.

Prof. Dr. Nilüfer Güler Fiyatlar

Nilüfer Güler fiyat bilgilerini öğrenmek için yukarıda belirttiğimiz telefon numarası üzerinden muayenehanesini arayarak bilgi alabilirsiniz. Hem tetkiklerin hem tedavilerin fiyatları yıldan yıla artabilir. Durumunuz hakkında bilgi vererek, o dönem için ortalama ücretleri öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Nilüfer Güler Yorumlar

Prof. Dr. Nilüfer Güler yorumlar bölümünü incelemek isterseniz bu sayfanın altına göz atabilirsiniz. Nilüfer Güler’den daha önce tedavi almış hastaların görüşleri sizin için de aydınlatıcı olabilir. Hem kurum hem uzman hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlar.

Prof. Dr. Nilüfer Güler Şikayetler

Prof. Dr. Nilüfer Güler şikayetler ve olumsuz hasta deneyimlerini de yorumlarla aynı yerde bulabilirsiniz. Olumlu – olumsuz tüm hasta görüşlerini okuyarak karar vermek endişelerinizi giderir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Siz de daha önce Nilüfer Güler’den tedavi aldıysanız aynı bölümde deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın