Estetik Prof. Dr. Mustafa Ünal Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Prof. Dr. Mustafa Ünal Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Mustafa Ünal kimdir ve eğitimi, tecrübeleri nelerdir gibi soruları merak ediyorsanız cevapları burada. Prof. Dr. Mustafa Ünal uzun yıllardır görev yapan ve göz hastalıkları konusunda uzmanlaşan bir hekim. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamladı. Ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde doçentlik ve profesörlük unvanı aldı. Mustafa Ünal göz doktoru olarak bir dönem İstanbul Florance Nightingale Hastanesi’nde ve İspanya’da Oküler Mikrocerrahi Enstitüsü’nde çalıştı.

Prof. Dr. Mustafa Ünal rektör olarak 2015 – 2020 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi’nde görev yaptı. Günümüzde kendi muayenehanesinde hizmet veriyor. Prof. Dr. Mustafa Ünal Antalya Konyaaltı’da bir muayenehaneye sahip. Tam adresi; Kuşkavağı Mahallesi, 363. Sokak, Arden Plaza, 1. kat, 2 numara.

Prof. Dr. Mustafa Ünal iletişim adreslerini ve numaralarını kullanarak hekimden randevu ve tedaviler hakkında bilgi alabilirsiniz. Muayenehanenin danışmanlık hattı olarak kullanılan sabit telefon 0242 504 07 06, GSM numarası 0533 302 47 07.  Bu numaralar haricinde online randevu oluşturmak ve online mesajlar ile iletişim kurmak da mümkün. Prof. Dr. Mustafa Ünal katarakt, üveit, göz tansiyonu gibi hastalıkların tedavisinde, kornea nakli ve akıllı mercek gibi göz cerrahisi işlemlerinde uzun yıllar deneyim sahibi olmuş bir isim.

Prof. Dr. Mustafa Ünal Fiyatlar

Prof. Dr. Mustafa Ünal fiyat konusunda uygulanacak olan tedaviye göre fiyatlar değişiklik gösterir. Bazı işlemler birkaç görüşme gerektirebilir ve muayeneler ücretlendirilebilir. Aynı zamanda çoğu tedavinin fiyatı yıldan yıla yükselir. Bu nedenle sizin için gerekli olan tedavinin fiyatını doğrudan kurumdan öğrenmek gerekir. Bunun için yukarıdaki telefon numaralarını ve danışma hattını kullanabilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ünal Yorumlar

Prof. Dr. Mustafa Ünal yorum ve hasta görüşlerini okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. En iyi uzmanı bulma konusunda araştırma yapıyorsanız sizden önce uzmandan hizmet alan hastaların deneyimleri öğretici olacaktır. Bu deneyimleri aşağıdaki “yorumlar” bölümünden okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ünal Şikayetler

Prof. Dr. Mustafa Ünal şikayet içeren yorumları da diğerleriyle birlikte aynı bölümden takip edebilirsiniz. Siz de daha önce Mustafa Ünal’dan tedavi gördüyseniz deneyimlerinizi yorum olarak yazabilir, sizden sonrakilere yardımcı olabilirsiniz.

“Prof. Dr. Mustafa Ünal Kimdir? Yorumlar – Şikayetler” üzerine bir yorum

  1. Mustafa hocaya sonsuz teşekkürlerimi bildiririm.
    Gözümü emeliyyat etti .katarakt vardı. Üç gün içinde gözüm sagaldı.
    Çok başarılı ve ilgili.
    Allah ondan razı olsun 🤲🧿

    Cevapla

Yorum yapın