Prof. Dr. Mustafa Özdemir Kimdir? Yorumlar – Şikayetler – Doktorlar & Klinikler & Hastaneler Hakkında

Prof. Dr. Mustafa Özdemir Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Mustafa Özdemir dermatolojialanında uzmanlaşmış bir hekimdir. Prof. Dr. Mustafa Özdemir kimdir ve iletişim bilgileri nelerdir konularında bilgi almak istiyorsanız kısaca bahsedelim. Hekim Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Prof. Dr. Mustafa Özdemir aynı kurumun Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlığını aldı. Selçuklu Tıp Fakültesi’nde doçentliğini, ardından da profesör unvanını aldı.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir kariyeri boyunca birçok kurumda hizmet verdi. Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi, Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde çeşitli görevler aldı. Prof. Dr. Mustafa Özdemir Medipol Üniversitesi’nde de görev yaptı fakat günümüzde kendi muayenehanesinde hizmet veriyor. Katıldığı bazı televizyon programlarında kendi alanına dair bilgiler paylaşıyor.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir iletişim numaraları ve adresleri üzerinden randevu alabilirsiniz. Hekimden telefonla bilgi ve randevu almak için 0212 823 40 90 ve 0552 265 64 36 numaraları üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Deneyimleri ve uzmanlık alanları hakkında kendi ismini taşıyan internet sitesinden ve Instagram hesabından bilgi almanız mümkün. Aynı zamanda bu site üzerinden online randevu oluşturmak da mümkün.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir günümüzde İstanbul’da bulunan muayenehanesinde hastalarını kabul ediyor. Kendi ismini taşıyan kurum Bakırköy’ün 7/8/9/10 Kısım Mahallesi’nde Ataköy Towers B Blok’ta bulunuyor. Ataköy Towers’in 5. katında muayenehaneyi bulabilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir Fiyatlar

Prof. Dr. Mustafa Özdemir fiyatlar uygulanan tedavi ve süresine göre doğal olarak değişecektir. Hekim dermatoloji alanına dahil birçok tedaviyi gerçekleştiriyor. Fakat özellikle vitiligo, behçet hastalığı, alerjik deri hastalıkları, saç hastalıkları ve akne tedavilerine yoğunlaşıyor. Aynı zamanda botoks ve dolgu gibi kozmetik uygulamaları da gerçekleştiriyor. Bu geniş tedavi skalasında fiyatları değiştiren birçok unsur olabileceği için telefon numaralarından ulaşıp bilgi almanız en kesin sonucu verir.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir Yorumlar

Prof. Dr. Mustafa Özdemir dermatoloji yorumları hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin yorumlar bölümüne göz atabilirsiniz. Hekimden hizmet almış eski hastaların değerlendirmeleri araştırma yaparken önünüzü açabilir ve daha sağlıklı karar vermenizi sağlayabilir.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir Şikayetler

Prof. Dr. Mustafa Özdemir şikayetler ve olumlu olumsuz her değerlendirmeyi yorumlar bölümünde bulabilirsiniz. Bu bölüme siz de hekim hakkındaki yorumunuzu yazabilirsiniz. Bu değerlendirmeler hekim arayışında olanlara yardımcı olur.

Yorum yapın