Estetik Prof. Dr. Mustafa Özdemir Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Mustafa Özdemir Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Mustafa Özdemir dermatolojialanında uzmanlaşmış bir hekimdir. Prof. Dr. Mustafa Özdemir kimdir ve iletişim bilgileri nelerdir konularında bilgi almak istiyorsanız kısaca bahsedelim. Hekim Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Prof. Dr. Mustafa Özdemir aynı kurumun Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlığını aldı. Selçuklu Tıp Fakültesi’nde doçentliğini, ardından da profesör unvanını aldı.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir kariyeri boyunca birçok kurumda hizmet verdi. Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi, Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde çeşitli görevler aldı. Prof. Dr. Mustafa Özdemir Medipol Üniversitesi’nde de görev yaptı fakat günümüzde kendi muayenehanesinde hizmet veriyor. Katıldığı bazı televizyon programlarında kendi alanına dair bilgiler paylaşıyor.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir iletişim numaraları ve adresleri üzerinden randevu alabilirsiniz. Hekimden telefonla bilgi ve randevu almak için 0212 823 40 90 ve 0552 265 64 36 numaraları üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Deneyimleri ve uzmanlık alanları hakkında kendi ismini taşıyan internet sitesinden ve Instagram hesabından bilgi almanız mümkün. Aynı zamanda bu site üzerinden online randevu oluşturmak da mümkün.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir günümüzde İstanbul’da bulunan muayenehanesinde hastalarını kabul ediyor. Kendi ismini taşıyan kurum Bakırköy’ün 7/8/9/10 Kısım Mahallesi’nde Ataköy Towers B Blok’ta bulunuyor. Ataköy Towers’in 5. katında muayenehaneyi bulabilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir Fiyatlar

Prof. Dr. Mustafa Özdemir fiyatlar uygulanan tedavi ve süresine göre doğal olarak değişecektir. Hekim dermatoloji alanına dahil birçok tedaviyi gerçekleştiriyor. Fakat özellikle vitiligo, behçet hastalığı, alerjik deri hastalıkları, saç hastalıkları ve akne tedavilerine yoğunlaşıyor. Aynı zamanda botoks ve dolgu gibi kozmetik uygulamaları da gerçekleştiriyor. Bu geniş tedavi skalasında fiyatları değiştiren birçok unsur olabileceği için telefon numaralarından ulaşıp bilgi almanız en kesin sonucu verir.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir Yorumlar

Prof. Dr. Mustafa Özdemir dermatoloji yorumları hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin yorumlar bölümüne göz atabilirsiniz. Hekimden hizmet almış eski hastaların değerlendirmeleri araştırma yaparken önünüzü açabilir ve daha sağlıklı karar vermenizi sağlayabilir.

Prof. Dr. Mustafa Özdemir Şikayetler

Prof. Dr. Mustafa Özdemir şikayetler ve olumlu olumsuz her değerlendirmeyi yorumlar bölümünde bulabilirsiniz. Bu bölüme siz de hekim hakkındaki yorumunuzu yazabilirsiniz. Bu değerlendirmeler hekim arayışında olanlara yardımcı olur.

“Prof. Dr. Mustafa Özdemir Kimdir? Yorumlar – Şikayetler” üzerine bir yorum

  1. Prof. Mustafa Özdemirin Ataköy tawers deki klinigine gidip yüzümdeki lekeler için muayene oldum bana reçete yazdı çeşitli kremler yazmıştı bunları başka eczaneden almamam gerektigini kendi anlaşmalı eczaneden almam gerektiğini söyledi bende asistanını uzattım reçeteyi bana dendiki eczaneden fiyat alicaz 10 15 dakikaya hazırlayıp getirirler ama yalan tabi benden 600tl asistanı para aldı iki dakikada hemen yan odadan karışımı getirdiler ayrıca kremler için eczanede satılandan daha çok para alındı ve kremlerin kalan tüpleri bile bana verilmedi tüplerin hepsini kullanmadilat zaten kullananlarda karisimin olduğu kutuya sığmazdi ordan çıkınca kendimi çok kötü hissettim ve o karışım hiç etkili olmadı lekelerim hala duruyor

    Cevapla

Yorum yapın