Estetik Prof. Dr. Murat Arslan Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Murat Arslan Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Murat Arslan kimdir ve uzmanlık alanları nelerdir diye merak ediyorsanız kısaca anlatalım. Prof. Dr. Murat Arslan İzmir ve İstanbul’da görev yapan bir Üroloji uzmanıdır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Üroloji Kliniğinde uzmanlığını aldı. Prof. Dr. Murat Arslan Üroloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite alanında yenilikçi tedaviler sunuyor ve İzmir’deki özel kliniğinin yanı sıra İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görev yapıyor.

Prof. Dr. Murat Arslan iletişim numaraları ve adresleri ile randevu veya danışmanlık alabilirsiniz. Yazarak iletişime geçmek için uzmanın kendi adını taşıyan internet sitesindeki “İletişim” bölümünden mesaj gönderebilirsiniz. Aynı sitede online görüşme talebi de oluşturabilirsiniz. Prof. Dr. Murat Arslan Instagram profilindeki linke tıklayarak ister web sitesi ister Whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Telefon görüşmesi yapmak isterseniz de 0538 920 83 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görüşme yapmak isterseniz 444 9 863 numaralı danışma hattını kullanabilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Arslan prostat, mesane, testisler, böbrek ve çocuk ürolojisi gibi konularda uzman. Bu alandaki kanser cerrahisi, kapalı böbrek taşı ameliyatları, ileri düzey laproskopik cerrahi ve HoLEP (prostat büyümesinin tedavisinde kullanılan kapalı bir ameliyat) gibi cerrahi işlemlerde alanının önde gelen isimlerinden biri. Uyguladığı yenilikçi işlemleri ve sık sorulan soruları cevapladığı bir YouTube kanalı bulunuyor. Benzer konularda Instagram ve Facebook üzerinden de paylaşımlar yapıyor.

Prof. Dr. Murat Arslan Fiyatlar

Prof. Dr. Murat Arslan fiyat politikasını öğrenmenin en kesin yolu yukarıda belirttiğimiz iletişim yollarını kullanmak. Çünkü uzmanın uyguladığı birçok tedavi bulunuyor ve ihtiyacınız olan tedavilere göre fiyatlar değişebilir. Ameliyat içeren tedavilerde uygulanan tetkikler, hastanede kalış süresi gibi etkenler de fiyatı değiştirir.

Prof. Dr. Murat Arslan Yorumlar

Prof. Dr. Murat Arslan yorumlar ve geri dönüşler hakkında bilgi almak için buradaki yorumlar kısmına göz atabilirsiniz. Prof. Dr. Murat Arslan geleneksel cerrahilerden daha az yan etkiye ve daha çok etkinliğe sahip cerrahi işlemler konusunda hatırı sayılır bir üne sahip. Bu nedenle hakkındaki geri dönüşlerin olumlu olması muhtemel.

Prof. Dr. Murat Arslan Şikayetler

Prof. Dr. Murat Arslan şikayet ya da olumsuz değerlendirmeleri de yorumlar kısmından takip edebilirsiniz. Kendi şikayetiniz için en iyi uzmanı bulmaya çalışırken eski hastaların yorumları iyi bilgi kaynaklarıdır. Bunları değerlendirerek daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz. Siz de daha önce bahsedilen uzmandan hizmet aldıysanız yorum yapabilirsiniz.

Yorum yapın