Estetik Prof. Dr. Mehmet Eser Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Mehmet Eser Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Mehmet Eser İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu bir cerrah. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını, Çukurova Üniversitesi’nde doçentliğini ve İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde profesörlüğünü tamamladı. Doktor Mehmet Eser genel cerrahi alanında uzmandır. Meme cerrahisi, meme kanseri tedavileri ve kolon rektum hastalıklarının tedavileri gibi konularda kendisinden destek alabilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Eser kimdir sorusunu en kısa haliyle cevaplarsak, genel cerrahi alanında tecrübeli ve eğitimli bir cerrah, aynı zamanda eğitimcidir. Hizmet verdiği hastanenin yanında İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim-öğretim görevleri de üstleniyor.

Prof. Dr. Mehmet Eser randevu almak için kurum ve iletişim bilgilerini kısaca özetleyelim. Deneyimli cerrah, günümüzde VM Medical Park Pendik Hastanesi’nde hizmet veriyor.  Tedavileriniz için randevu almak isterseniz VM Medical Park Pendik Hastanesi’nin iletişim numaralarını kullanmanız gerekiyor. Sabit telefon; 0212 275 40 00, çağrı merkezi; 444 44 84. Hastane, İstanbul Pendik’te Cemal Gürsel Caddesi’nde bulunuyor.

Prof. Dr. Mehmet Eser Fiyatlar

Prof. Dr. Mehmet Eser fiyat bilgileri değişken olabiliyor. Çünkü ödenecek tutarlar uygulanacak işlemlere ve sürelere göre değişkenlik gösteriyor. Fiyatlar sizin durumunuza özgü belirlendiği için en net bilgiyi ve güncel fiyat politikalarını yukarıdaki iletişim numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz. VM Medical Park Pendik Hastanesi’ne ait olan bu numaralardan randevu da alabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Eser Yorumlar

Prof. Dr. Mehmet Eser yorumları kendi ihtiyaçlarınıza göre doğru uzmanı seçmenize yardımcı olur. Uzmanlar hakkında birinci ağızdan değerlendirmelere kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki yorumlar bölümünü ziyaret etmeniz yeterli. Bunları okuyarak cerrahın eski hastalarının deneyimlerinden faydalanabilir ve doğru kararlar verebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Eser Şikayetler

Prof. Dr. Mehmet Eser şikayet ve negatif-pozitif geri bildirimleri merak ediyorsanız yorumlar kısmına göz atmanız yeterli. Burada uzmanından destek almış kişilerin değerlendirmelerini ve deneyimlerini okuyabilirsiniz. Böylece karar aşamasında daha fazla bilgi almış olursunuz. Bu da daha sağlıklı karar vermenizi sağlarken karşılaştırma yapabileceğiniz bilgiler verir. Bir doktora başvurmadan önce tecrübelerine dair daha ayrıntılı bilgi almanın bu yolunu faydalı buluyorsanız siz de destek aldığınız uzmanlar hakkında yorum yapabilirsiniz.

Yorum yapın