Prof. Dr. Mehmet Emin MAVİLİ Hakkında 2022

Prof. Dr. Mehmet Emin MAVİLİ Hakkında

Prof Dr. Mehmet Emin MAVİLİ Robert Koleji 1974’te, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1980’de bitirdi. Uzmanlık eğitimini 1980-1986 arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamladı. 1993’te doçent, 1999’da profesör oldu.

Prof. Dr. Mehmet Emin MAVİLİ hangi alanda çalışmalar yapmaktadır. ?

Doğuştan ve yaralanmalara bağlı yüz şekil bozukları, çene ve kafa kemiklerinin şekil bozukluklarının düzeltilmesi, yüz ve vücut estetik cerrahisi konularıyla ilgili tedavilerle ilgilenmektedir.

Prof. Dr. Mehmet Emin MAVİLİ iletişim bilgileri

Adres: Hacettepe üniversitesi Plastik Cerrahisi Polikliniği
Telefon : (312) 305 17 97

Prof. Dr. Mehmet Emin Mavili’ den randevu almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Estetik Doktoru Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz. Estetik ameliyatlar gerçekten zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekten hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sormayı da ihmal etmeyin hastalarını da takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Mehmet Emin MAVİLİ Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın