Estetik Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında uzmanlaşmış deneyimli bir hekimdir. Günümüzde Kahramanmaraş’ta görev yapan hekim Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2011 yılında aynı kurumda uzmanlığını tamamladı. Mehmet Davutoğlu daha sonra Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nin öğretim üyesi kadrosuna katıldı ve profesörlük unvanını da burada aldı. Mehmet Davutoğlu doktor ve öğretim üyesi olarak aynı kurumda görev yapmaya devam ediyor.

Mehmet Davutoğlu doktor hangi hastanede sorusuna gelirsek, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi’nde görev yapıyor. Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu adres bilgisi olarak Sütçü İmam Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin adresini verebiliriz; Kayseri Yolu 5. kilometre, Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü, Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi.

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu iletişim numaraları üzerinden tedaviler hakkında bilgi alabilirsiniz. K.S.Ü. Uygulama ve Araştırma Hastanesi danışma telefonuna 0344 300 34 35 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda MHRS üzerinden uzmandan online randevu ya da 183 numaralı genel hattan telefonla randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu Fiyatlar

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu fiyatlar ve tedavileri konusunda bilgi almak için görev yaptığı kurumun yukarıdaki danışmanlık hattını kullanabilirsiniz. Hekim, çocuk hastalıkları alanına dair birçok tedaviyi gerçekleştiriyor. Kurum üniversite hastanesi olduğu için birçok tedavi sigorta kapsamında gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede fiyatlar çoğu tedavide yüksek değil.

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu Yorumlar

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu yorumlar kısmını sayfanın altından inceleyebilirsiniz. Mehmet Davutoğlu’ndan daha önce hizmet alan hastaların deneyimleri daha ayrıntılı bilgi almanıza yardımcı olabilir. Böylece çocuğunuz için en iyi doktoru bulmanız kolaylaşır.

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu Şikayetler

Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu şikayetler ve olumsuz deneyimleri de yorumlar bölümünde, diğer değerlendirmelerle birlikte bulabilirsiniz. Hekim hakkında her türlü değerlendirme bu bölümde bulunur. Hasta görüşlerini okumak birçoğumuz için önemli, bunlar sayesinde paylaşılan bilgilerin dışındaki detaylara ulaşabilirsiniz. Siz de daha önce Prof. Dr. Mehmet Davutoğlu’ndan tedavi gördüyseniz yorumlarınızı aynı bölümde paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın