Estetik Prof. Dr. Mahmut Akyüz Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Mahmut Akyüz Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Mahmut Akyüz beyin ve sinir cerrahisi (nöroşirürji) alanında çalışan tecrübeli ve ödüllü bir cerrah. Günümüzde Antalya Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde görev yapıyor. Prof. Dr. Mahmut Akyüz kimdir dediğimizde sahibi olduğu ödüllerden ve çalışmalarından da bahsetmek gerekir. Kendisinin 2001-2010 yılları arasında aldığı birçok ödül bulunuyor. Profesör Doktor Mahmut Akyüz aynı zamanda birçok bilimsel çalışmaya da imza atmış bir isim.

Prof. Dr. Mahmut Akyüz Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitede uzmanlığını tamamladı. Doçentlik ve profesörlük unvanlarını da burada aldı. Şimdiye kadar çalıştığı hastaneler Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Medicalpark Hastanesi Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Memorial Antalya Hastanesi’dir. Bu kurumlarda Omurga Sağlığı Merkezi, Onkolojik Cerrahi Merkezi ve Onkoloji Merkezi gibi birimlerde görev yaptı.

Prof. Dr. Mahmut Akyüz iletişim bilgileri üzerinden randevu almak isterseniz, şu an görev yaptığı Memorial Antalya Hastanesi randevu hattı üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Memorial Antalya’dan randevu almak için 444 7 888 numarasını arayabilir ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr Mahmut Akyüz Fiyatlar

Prof. Dr. Mahmut Akyüz fiyat bilgisi şikayetlerinize ve tedavinize göre değişir. İlk muayene ücretlerini Memorial Antalya Hastanesi’nin yukarıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz. Profesör Doktor Mahmut Akyüz’ün uzmanlığı olan Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümü anevrizma, beyin tümörü, bel ağrısı, kafa travmaları, epilepsi, sinir sıkışmaları ve vertigo gibi hastalıklarla ilgilenir.

Prof. Dr. Mahmut Akyüz fiyatlar konusunda bölümün ve bağlı olduğu kurumun etkisi vardır. Yukarıda sayılan hastalıklar ya da bunlarla ilişkili hastalıklardan şikâyet ediyorsanız kendisine başvurabilirsiniz. Bu hastalıkların teşhisi ve tedavisi için gerekli olan masraflar değişebilir. Teşhis için uygulanan testler her hastalıkta farklılık gösterebilir ve ayrı fiyatlandırılır. Aynı şekilde tedavilerde de fiyatlar değişir.

Prof. Dr Mahmut Akyüz Yorumlar

Prof. Dr. Mahmut Akyüz yorum ve her türlü geri bildirim hakkında bilgi sahibi olmak avantaj sağlar. Hastaların kendileri için en iyi doktoru bulmalarına, doktorun eski hastaları yardımcı olabilir. Bu aynı zamanda karşılaştırma yapabilmeyi de sağlar. Bu değerlendirmeleri okumak isterseniz sitemizdeki yorumlar kısmına göz atabilirsiniz.

Prof. Dr Mahmut Akyüz Şikayetler

Prof. Dr. Mahmut Akyüz şikayet ve diğer geri bildirim için eski hastalarının bıraktığı yorumları sitemizden okuyabilirsiniz. Doktorlar hakkındaki olumsuz geri bildirimler ya da şikayetler genellikle hasta yoğunluklarından kaynaklanır. Fakat Prof. Dr. Mahmut Akyüz’ün çalıştığı kurum bir özel hastane olduğu için yoğunluk konusundaki şikayetler azalacaktır.

Yorum yapın