Estetik Prof. Dr. Erdem KILIÇ 2022

Prof. Dr. Erdem KILIÇ

Prof. Dr. Erdem KILIÇ Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Prof. Dr. Emre KILIÇ Bezmialem Vakıf Üniversitesinde Ağız ve Diş Çene Cerrahi Profesörü olarak çalışmaktadır.

Sağlık Bilimleri, Diş Hekimliği,Klinik Bilimler, Ağız, Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi ve Ağız Diş Çene Cerrahisi Araştırma alanında hizmet veren Prof. Dr. Erdem KILIÇ Ana bilim dalı olarak Ağız ve Diş Çene Cerrahisi bölümünde hizmet vermektedir.
Prof Dr. Erdem KILIÇ’ın SCI, SSCI VE AHCI İNDEKSLERİNE GİREN DERGİLERDE YAYINLANAN BİRDEN ÇOK MAKALELERİ vardır bunları merak ediyorsanız. TIKLAYINIZ.

Dr. Erdem KILIÇ hangi alanda çalışmalar yapmaktadır ?

Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmalar yapmaktadır.

Dr. Erdem KILIÇ iletişim bilgileri

Adnan Menderes Bulvarı, Vatan Caddesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi, Diş Hekimliği Fafültesi, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi AD, Fatih, İstanbul

[email protected]

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Prof. Dr. Erdem KILIÇ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

“Prof. Dr. Erdem KILIÇ” üzerine bir yorum

  1. Hayatımı güzelleştiren canım doktorum. 8 saat süren zorlu cift çene ameliyatımı başarıyla tamamlandı. Her zaman iyiki bu ameliyatı olmuşum dememe vesile oldu. Ameliyat olalı 5 sene oldu ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ameliyat olacaklara tavsiyem gözünüz kapalı Erdem hocama güvenebilirsiniz. Asla pişman olmazsınız. 🙏

    Cevapla

Yorum yapın