Estetik Prof. Dr. Deniz Arslan Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Deniz Arslan Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Deniz Arslan kimdir, tecrübeleri nelerdir ve iletişim bilgiler nelerdir gibi soruları merak ediyorsanız hepsini burada bulabilirsiniz. Prof. Dr. Deniz Arslan İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu bir hekimdir. Uzmanlığını İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji alanlarında tamamladı. İç Hastalıkları uzmanlığını SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve yandal uzmanlığı olarak Tıbbi Onkoloji’yi Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Doktor Deniz Arslan sonraki yıllarda Özel Antalya Memorial & Medstar Hastanesi’ne doçentlik unvanı aldı.

Prof. Dr. Deniz Arslan şimdiye kadar birçok kurumda görev yapmış bir hekim.  SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Akdeniz Üniversitesi, SB Erzurum Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Memorial & Medstar Hastanesi, Medicalpark Göztepe Hastanesi ve Özel Lara Anadolu Hastanesi geçmişte çalıştığı kurumlar.

Prof. Dr. Deniz Arslan iletişim numaraları üzerinden randevu ve bilgi alabilirsiniz. Hekim günümüzde Medicana Hastanesi’nde Medikal Onkoloji alanında görev yapıyor. Kurumun danışma ve randevu hattı ise 0850 460 63 34 numaralı telefon. Aynı zamanda kurumun internet sitesi üzerinden online randevu almak da mümkün.

Prof. Dr. Deniz Arslan Fiyatlar

Prof. Dr. Deniz Arslan fiyat konusunda uygulanan tedavilere, tedavi süresine ve tetkiklere göre değişiklikler gösterebiliyor. Hekim, immunoterapi, kemoterapi ve bölgesel tümör tedavileri birçok kanser tedavisini uyguluyor. Sizin veya yakınınızın ihtiyacı olan tedaviye göre fiyatlandırma değişeceği için kurumu arayıp bilgi almak daha sağlıklı olur.

Prof. Dr. Deniz Arslan Yorumlar

Prof. Dr. Deniz Arslan yorumlar ve hasta değerlendirmelerini okuyarak karar sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tedaviniz için en iyi doktoru bulmaya çalışıyorsanız hekimin eski hastalarının geri dönüşleri ayrıca önem taşır. Uzmanın eğitimi, tecrübeleri ve hastalarla olan iletişimi bu süreçte en çok dikkat edilen üç konudur. Hekimden daha önce hizmet almış hastaların yorumlarını sitemizin ilgili bölümünden okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Deniz Arslan Şikayetler

Prof. Dr. Deniz Arslan şikayetler sitemizdeki yorumlar kısmında olumlu değerlendirmelerle birlikte bulunur. Buradan doktor hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir, tedavi süreçleri hakkında hasta deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Siz de bahsedilen hekimden tedavi gördüyseniz kendi deneyimlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın