Prof. Dr. Altan VAROL

Altan VAROL, Doktor Altan VAROLhakkında, Altan VAROL yorumlar, Altan VAROL   şikayetler, Dr Altan VAROL hasta yorumları, Altan VAROL tedavi ücreti
Prof. Dr. Altan VAROL

Prof. Dr. Altan VAROL Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldu.Aynı yıl Fakültenin Ağız, Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalında doktora progamıına girdi ve 2007 yılında temporomandibuler eklem artroskopisi ile ilgili tez çalışmalarını verdi. 2007-2008 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde askerlik görevimi yapan Dr. Altan VAROL.2011 yılında doçent unvanını aldı.2016 yılından itibaren üniversitedeki görevine profesör olarak devam etmektedir.
Prof. Dr. Altan VAROL’ un İlgi alanları çene deformitelerin düzeltilmesi (ortognatik cerrahi-distraksiyon),çene yüz kırıkları, çene eklemi rahatsızlıkları ve tedavisi, uyku apnesi, oral implantoloji,zigomatik implantlar,çene kist ve tümörleri vb. olarak sıralayabiliriz.Prof. Dr. Altan VAROL hangi alanda çalışmalar yapmaktadır ?

Ortognatik Cerrahi
Çene uzatma (Distraksiyon osteogenizisi)
Çene taravmaları (kırıkları)
Çene tümörleri ve kistleri
Dental implantlar
Zigoma implatları
Yüz implantları(Medpore)
Botox ve yüz dolgusu
Çene eklemi cerrahisi
Çene eklemi artroskopisi
Artrosentez
Gömük diş çekimleri
Dudak damak yarıkları
Kemk greftleri ile çene onarımı

Prof. Dr. Altan VAROL iletişim bilgileri

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi – Ağız Diş ve Çene Cerrahisi / Maltepe İstanbul – Muayene Adresi : Barbaros Mahallesi Morsümbül Sok. Deluxia Palace Sitesi A Blok Batı Ataşehir (Water Garden AVM karşısı)
info@ceneameliyat.com
+902166880828

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Prof. Dr. Altan VAROL ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x