Estetik Prof. Dr. Altan VAROL 2022

Prof. Dr. Altan VAROL

Prof. Dr. Altan VAROL Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldu.Aynı yıl Fakültenin Ağız, Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalında doktora progamıına girdi ve 2007 yılında temporomandibuler eklem artroskopisi ile ilgili tez çalışmalarını verdi. 2007-2008 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde askerlik görevimi yapan Dr. Altan VAROL.2011 yılında doçent unvanını aldı.2016 yılından itibaren üniversitedeki görevine profesör olarak devam etmektedir.
Prof. Dr. Altan VAROL’ un İlgi alanları çene deformitelerin düzeltilmesi (ortognatik cerrahi-distraksiyon),çene yüz kırıkları, çene eklemi rahatsızlıkları ve tedavisi, uyku apnesi, oral implantoloji,zigomatik implantlar,çene kist ve tümörleri vb. olarak sıralayabiliriz.

Prof. Dr. Altan VAROL hangi alanda çalışmalar yapmaktadır ?

Ortognatik Cerrahi
Çene uzatma (Distraksiyon osteogenizisi)
Çene taravmaları (kırıkları)
Çene tümörleri ve kistleri
Dental implantlar
Zigoma implatları
Yüz implantları(Medpore)
Botox ve yüz dolgusu
Çene eklemi cerrahisi
Çene eklemi artroskopisi
Artrosentez
Gömük diş çekimleri
Dudak damak yarıkları
Kemk greftleri ile çene onarımı

Prof. Dr. Altan VAROL iletişim bilgileri

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi – Ağız Diş ve Çene Cerrahisi / Maltepe İstanbul – Muayene Adresi : Barbaros Mahallesi Morsümbül Sok. Deluxia Palace Sitesi A Blok Batı Ataşehir (Water Garden AVM karşısı)
[email protected]
+902166880828

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Prof. Dr. Altan VAROL ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

“Prof. Dr. Altan VAROL” üzerine 7 yorum

 1. İYİ YORUM YAPAN ASKERLER BURAYADA YAZMIŞ .KUZENİM TAM 4 KERE OLDU HERSEFERİNDE DÜZLECEK DEDİ .AMELİYAT OLACAKLAR 1 İLE BAŞLARSINIZ2 3 4 5 6 7 89 10 1 BÖYLE GİDER .

  Cevapla
 2. Kendisine 10 Haziran2020 de ilk ameliyatımı oldum.Ameliyat başarısız sonuçlandıkça sanki elektronik bir cihazmışın gibi sürekli çenemi açtı açtı kapattı. Ameliyathanede bir ay içinde 5 kere çene ameliyatı oldum ve yetmez gibi klinikte de sayısız defa cerrahi müdehalelerine maruz kaldım. Canlı canlı matkaplarla deldi çenemi. Her sabah acı içinde ağlayarak uyanıyorum. Hayatım karardı. Kas, kemik ve sinirlerime kalıcı ve ciddi hasarlar Oluştu. Bu nedenle hiç geçmeyen ağrı ve acılar yaşıyor. Diş kaybı yaşadım. Çenemi kaybedecek duruma geldim. Başarılı sonuçlara bakıp da acı çekenleri yabana atmayın derim. Siz de bu hale düşebilirsin.

  Cevapla
 3. Altan hocaya 2 Mart’ta çift çene ameliyatı oldum kesinlikle gözünüz kapalı gidebilirsiniz.Her şey korktuğumdan daha kolaydı .Sadece Altan hocaya güvenin mükemmel sonuçlara şahit olacaksınız.

  Cevapla
 4. Alran Varola ameliyat oldum ve sapasaglam iken sayesinde geri dönüşsüz ciddi sorunlar ile sakat bırakıldim resmen ve kendisine dava açmış bulunmaktayım..

  Cevapla
  • Madem sapasağlamdınız neden ameliyat oldunuz ? Bende kendisinin hastasıyım ve her aynaya baktığımda o laf söylediğiniz doktoruma ne kadar şükretsem az . Sizlerin çenede değil kafada problemleriniz var bence Aslı olmayan yorumları hocam için yapıp başkalarının iyi olmasına engel oluyorsunuz yazık.

   Cevapla
   • Nasıl insanlar bu kadar merhametsiz olabiliyorlar? Siz hiç hayatınızda haksızlığa uğramadınız mı? Sizin ameliyatınızın başarılı geçmiş olması bizim acılarımızı silebilse keşke. Hala yaşadığım kabusa inanamıyorum. Her sabah ağlayarak uyanıyorum yatağımdan. Antidepresan ve ağrıkesici ilaçlarla hayatımı sürdürebiliyorum, ağrılarıma dayanabiliyorum. Vee sizin mağdur bir insana yazdıklarınıza bakın. Çok yaralayıcısınız.

   • ÇÜNKÜ ALDATILDİM KENDİSİ TARAFINDAN..SİZE ÇOK AĞIR CEVAP VERİRİM AMA SADECE ŞUNU SÖYLEYIM DILERIM BIZIM YASADIKLARIMIZI BIR GUN GELIP YASAMAZSINIZ..

Yorum yapın