Estetik Prof. Dr. Alper ALKAN 2022

Prof. Dr. Alper ALKAN

Prof. Dr. Alper ALKAN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Alper Alkan 1987-1993 yılları arasında lisans eğitimini Ankara Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisinde, Doktorasını ise 1993-1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisinde tamamlamıştır. Prof. Dr. Alper ALKAN Bezmialem Vakıf Üniversitesinde Ağız ve Diş Çene Cerrahi Profesörü olarak çalışmaktadır.

Sağlık Bilimleri, Diş Hekimliği,Klinik Bilimler, Ağız, Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi ve Ağız Diş Çene Cerrahisi Araştırma alanında hizmet veren Prof. Dr. Alper ALKAN Ana bilim dalı olarak Ağız ve Diş Çene Cerrahisi bölümünde hizmet vermektedir.
Prof Dr. Alper ALKAN ‘ın SCI, SSCI VE AHCI İNDEKSLERİNE GİREN DERGİLERDE YAYINLANAN BİRDEN ÇOK MAKALELERİ vardır bunları merak ediyorsanız. TIKLAYINIZ.

Prof. Dr. Alper ALKAN hangi alanda çalışmalar yapmaktadır ?

Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmalar yapmaktadır.

Prof. Dr. Alper ALKAN iletişim bilgileri

Adnan Menderes Bulvarı, Vatan Caddesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi, Diş Hekimliği Fafültesi, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi AD, Fatih, İstanbul

[email protected]

Telefon : +90 212 453 1850 Dahili: 3156
Fax: +90 212 523 2288

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Prof. Dr. Alper ALKAN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın