Estetik Prof. Dr. Ali Acar Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Prof. Dr. Ali Acar Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Ali Acar kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan bir hekimdir. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmasının yanı sıra kendi adını taşıyan muayenehanesinde de hasta kabul ediyor. Prof. Dr. Ali Acar özgeçmiş ve eğitimlerine daha yakından bakarsak; Kadın Hastalıkları ve Doğum alanındaki uzmanlığını Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nden aldı. Sonraki yıllarda aynı üniversitede öğretim kadrosunda olmaya devam etti. Profesörlük unvanını da aynı kurumdan aldı. Ali Acar doktor olarak hasta kabullerini Konya’da bulunan kendi muayenehanesinde gerçekleştiriyor.

Prof. Dr. Ali Acar hangi hastanede hizmet verdiğine gelirsek, hekim Meram Tıp Fakültesi’nin akademik kadrosunda bulunuyor fakat burada hasta bakmıyor. Doktor Ali Acar muayenehanesi adıyla geçen kendi kliniğinde hizmet veriyor. Ali Acar’ın muayenehanesi Konya’nın Selçuklu Mahallesi’nde, Beyşehir Caddesi Köşk Apartmanı’nda, numara 74’te bulunuyor.

Prof. Dr. Ali Acar iletişim bilgilerini kullanarak muayene ve tedaviler hakkında danışabilir, randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ali Acar muayene telefonu sabit hattına 0332 353 90 65 numaralı telefondan, GSM hattına 0532 286 01 41 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca randevularınızı online olarak oluşturmanız da mümkün.

Prof. Dr. Ali Acar Fiyatlar

Ali Acar muayene ücreti hakkında bilgi almak için yukarıda belirttiğimiz muayenehane telefonunu arayabilirsiniz. Bu hat üzerinden tedavilerin ve tetkiklerin ortalama fiyatlarına ve tedaviler hakkında ayrıntılı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Prof. Dr. Ali Acar fiyat konusu başvurulan tedaviye göre değişebilir. Ali Acar kendi uzmanlığına dahil olan gebelik, riskli gebelik, polikistik over ve kısırlık gibi konularda hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ali Acar Yorumlar

Prof. Dr. Ali Acar yorum konularını sitemizin “yorumlar” bölümünden takip edebilirsiniz. Burada daha önce bahsedilen uzmandan tedavi görmüş hastaların görüşlerini ve deneyimlerini bulabilirsiniz. Hasta değerlendirmelerini okumak kendiniz için en iyi uzmanı ararken daha detaylı bilgilere ulaşmanıza yardımcı olur.

Prof. Dr. Ali Acar Şikayetler

Prof. Dr. Ali Acar şikayet ve olumsuz geri bildirimleri diğer görüşlerle birlikte “yorumlar” kısmında bulabilirsiniz. Uzman hakkında diğer hastaların görüşleri birçok insan için değerlendirmeye değer. Siz de bahsedilen uzmandan tedavi aldıysanız yorumunuzu yazabilirsiniz.

Yorum yapın