Estetik Prof. Dr. Ahmet Demir Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Prof. Dr. Ahmet Demir Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Ahmet Demir Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzman bir cerrah. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Prof. Dr. Ahmet Demir kimdir konusuna daha yakından bakalım. Cerrah, uzmanlığını, doçentliğini ve profesörlüğünü de aynı üniversitenin Plastik Rekonstrüktif Estetik Cerrahi, Ağız Yüz Çene Cerrahisi ve El Cerrahisi alanlarında tamamladı. Yurt içi ve yurt dışında birçok akademik çalışma yaptı. Günümüzde Prof. Dr. Ahmet Demir Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yapıyor.

Prof. Dr. Ahmet Demir iletişim numaralarını ve mail adreslerini kullanarak kendisinden randevu ve tedavi bilgileri alabilirsiniz. Ulaşabileceğiniz telefon numaraları 0362 312 19 19 ve 0362 312 30 28. Yazarak iletişim kurmak isterseniz aktif mail adresi [email protected] üzerinden bilgi alabilirsiniz. Cerrahın gerçekleştirdiği tedaviler ve tecrübeleri ile ilgili bilgiler almak için uzmanın kişisel web sitesinin adresi şöyle: drdemir.com

Prof. Dr. Ahmet Demir Fiyatlar

Prof. Dr. Ahmet Demir fiyatlar konusunda bilgi almak için yukarıda sıraladığımız iletişim numaralarını ve adreslerini kullanabilirsiniz. Cerrahın gerçekleştirdiği birçok estetik işlem bulunuyor. Bunların fiyatları ve maliyeti her işleme göre değiştiği için sabit değerler bulunmuyor. Sizin ihtiyacınız olan tedavi ve işlemlere net bilgileri doğrudan cerrahın kurumuyla bağlantı kurarak öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Demir fiyat bilgisi alabileceğiniz, cerrahın uzmanlık alanına giren birçok tedaviden bahsedilebilir. Bunlardan en sık tercih edilenleri dudak damak yarıkları, cilt kanserleri, burun ve meme estetiği gibi ameliyatlı tedaviler. Bunların yanı sıra cerrah, botox ve dolgu gibi ameliyatsız işlemleri de gerçekleştiriyor.

Prof. Dr. Ahmet Demir Yorumlar

Prof. Dr. Ahmet Demir yorumlar konusunda bilgi almak sizin için en uygun uzmanı bulmaya çalışırken en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Uzmandan daha önce hizmet almış eski hastaların yorumları yeni hastalar için harika bir bilgi kaynağı. Siz de bu yorumları araştırıyorsanız sitemizin yorumlar kısmına göz atabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Demir Şikayetler

Prof. Dr. Ahmet Demir şikâyet konularından haberdar olmak ve her türlü geri bildirimi incelemek isterseniz yorumlar bölümünü okuyabilirsiniz. Eğer siz de daha önce Prof. Dr. Ahmet Demir’e başvurduysanız kendi deneyimlerinizi ve gözlemlerinizi bu bölüme yazabilirsiniz. Böylece araştırma yapanlara daha çok yardımcı olabilirsiniz.

Yorum yapın