Estetik Prof. Doktor İsmail ÖZDEMİR 2022

Prof. Doktor İsmail ÖZDEMİR

Doktor İsmail ÖZDEMİR Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Kulak – Burun – Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı. 1974 Ankara Atatürk Lisesi mezunu. ODTÜ de İngilizce hazırlık sınıfını bitirme sonrası Hacettepe Üniversitesi Eskişehir Tıp Fakültesini kazandı.1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Eskişehir Tıp Fakültesini bitirdi. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB AB Dalından KBB Uzmanlığı Eğitimini aldı. Pediatrik kulak – burun – boğaz hastalıkları tanı ve tedavisinde , kulak hastalıkları mikro cerrahisi , sinüs ve burun hastalıklarının endoskopik girişimlerinde , burun estetiği operasyonlarında , baş boyun cerrahisinde deneyimlidir . Bu konularda 40 dan fazla KBB uzmanının yetişmesinde , teorik ve uygulamalı eğitiminde aktif olarak görev almıştır. Yurt dışında : Köln Üniversitesi (Almanya),Brüksel Free Üniversite (Belçika) da Endoskopik Sinüs Cerrahisi kursu almış , Johns Hopkins Üniversitesi (ABD) KBB Hastalıkları ve Baş Boyun cerrahisi ile ilgili , Güstave-Roussy Kanser Enstitüsünde (Paris – Fransa) Baş – Boyun Cerrahisi ile ilgili eğitim ve gözlemlerde bulunmuştur.

Doktor İsmail ÖZDEMİR hangi alanda tedavi yapmaktadır ?

Estetik Burun Ameliyatı (Rinoplasti)
Kepçe Kulak Ameliyatı ( Otoplasti )

Kulak Hastalıkları : İşitme kayıpları, Akut ve kronik kulak iltihapları, Baş dönmeleri, Kulak çınlamaları , Yüz felci ve bu bölgedeki diğer önemli sinirlerin hastalıkları, Sinir kökenli ağrılar, Kulak bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler, Kulak ve dış kulak kanalının doğumsal şekil bozuklukları.

Burun Hastalıkları : Burun ve sinüslerin her türlü iltihapları, Alerjik nezle Koku bozuklukları. Burun tıkanıklığı. Şekilsel burun problemleri (estetik burun cerrahisi), Burun ve sinüs bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler.

Boğaz Hastalıkları : Dudaklar, ağız boşluğu ve boğazda yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Horlama ve uykuda tıkanma(apne) hastalığının tedavisi. Bademcik ve geniz eti hastalıklarının tedavisi, Ses telleri (gırtlak) ve yutak bölgesinde yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Ses ve konuşma bozuklukları. Yemek borusu hastalıkları ve yutma bozuklukları, Tükürük bezlerinin her türlü iltihabi hastalıkları ve iyi veya kötü huylu tümörleri Baş ve boyun bölgesi hastalıkları, Boyundaki her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler. Görme, koku, işitme, denge, yüz siniri ve bu bölgedeki diğer büyük sinir ve damar yapılarının hastalıkları, Yüz travması ve kırıkları, Yüz bölgesindeki deformiteler, Estetik ve doku kayıplarını onarmaya yönelik (rekonstrüktif) müdahaleler.

Doktor İsmail ÖZDEMİR İletişim bilgileri

Kazım Dirik Mahallesi 364/1 Sk.
No: 36/A Bornova, İZMİR.
[email protected]
+90 232 400 36 86
+90 232 400 36 86

Prof. Doktor İsmail ÖZDEMİR Tedavi Fiyatları 2021

Doktor İsmail ÖZDEMİR’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor İsmail ÖZDEMİR ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın