Estetik Prof Doktor İbrahim ERCAN 2022

Prof Doktor İbrahim ERCAN

Doktor İbrahim ERCAN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Dr. İbrahim Ercan 1970 yılında İzmir’de doğdu. Kayseri Fen Lisesi’ni 1987 yılında bitirdi. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. Tıp eğitimini tamamladıktan sonra 1996-1999 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisasını tamamladı. Daha sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 10 yıl başasistan olarak çalıştı. 2007 yılında sınavlarda başarılı olarak Doçent ünvanı almaya hak kazandı. Asistanlık döneminde rinoloji (burun) konusunda 3 kez yurtdışı eğitim ve kurs aldı. Daha sonra bu ilgisini Fasiyal Plastik ve Yüz Cerrahisi konusunda geliştirerek birçok yurtiçi ve yurtdışı kurs, konferansa katılmış ve bazı kliniklerde daha uzun süreli çalışma fırsatı bulmuştur.

Özellikle Avrupa Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği başkanı Prof.Dr.Pietro Palma ve plastik cerrah Prof.Dr. Giovanni Botti’den deneyimlerini paylaşma fırsatı bulmuştur. Avusturya’da Center of Anatomy and Cell Biology of Vienna Medical University’de yüz estetik cerrahisinin kendi alanında önemli isimlerinden Prof.Dr.Mario Pelle ‘den yüz anatomisi ve cerrahisi kursu aldı. Birçok ulusal otorinolarengoloji toplantısında eğitmen ve konuşmacı olarak katılmıştır. Sağlık Bakanlığının deneyim ve yayın kriterlerine uyarak 2012 yılında ‘Ağız Yüz ve Çene Cerrahi Uzmanı’ ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Doktor İbrahim ERCAN hangi alanda tedavi yapmaktadır ?

Yüz Plastik Cerrahi : Burun Estetiği, Çene Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Kaş Kaldırma Operasyonu, Kepçe Kulak Estetiği.

Kulak Hastalıkları : İşitme kayıpları, Akut ve kronik kulak iltihapları, Baş dönmeleri, Kulak çınlamaları , Yüz felci ve bu bölgedeki diğer önemli sinirlerin hastalıkları, Sinir kökenli ağrılar, Kulak bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler, Kulak ve dış kulak kanalının doğumsal şekil bozuklukları.

Burun Hastalıkları : Burun ve sinüslerin her türlü iltihapları, Alerjik nezle Koku bozuklukları. Burun tıkanıklığı. Şekilsel burun problemleri (estetik burun cerrahisi), Burun ve sinüs bölgesindeki her türlü iyi ve kötü huylu tümörler.

Boğaz Hastalıkları : Dudaklar, ağız boşluğu ve boğazda yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Horlama ve uykuda tıkanma(apne) hastalığının tedavisi. Bademcik ve geniz eti hastalıklarının tedavisi, Ses telleri (gırtlak) ve yutak bölgesinde yer alan her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler, Ses ve konuşma bozuklukları. Yemek borusu hastalıkları ve yutma bozuklukları, Tükürük bezlerinin her türlü iltihabi hastalıkları ve iyi veya kötü huylu tümörleri Baş ve boyun bölgesi hastalıkları, Boyundaki her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler. Görme, koku, işitme, denge, yüz siniri ve bu bölgedeki diğer büyük sinir ve damar yapılarının hastalıkları, Yüz travması ve kırıkları, Yüz bölgesindeki deformiteler, Estetik ve doku kayıplarını onarmaya yönelik (rekonstrüktif) müdahaleler.

Doktor İbrahim ERCAN İletişim bilgileri

Medient KBB Tıp Merkezi
Sahrayıcedit Mahallesi Halk Sokak No:50/1, Kadıköy, İstanbul

444 522 0

[email protected]

(M4) Kadıköy – Tavşantepe metro hattı ile merkezimize ulaşabilirsiniz. “Yenisahra” istasyonunda inerek “1 Numaralı Çıkış” kapısından ilerleyebilirsiniz.

Metrobüs ile “Uzunçayır” istasyonunda inerek metroya aktarma yapabilir veya “Göztepe” yönüne giden araçları kullanabilirsiniz.

Prof. Doktor İbrahim ERCAN Tedavi Fiyatları 2021

Doktor İbrahim ERCAN’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.


Yorum yapın