Estetik Prof. Doktor Güçlü Kaan BERİAT 2022

Prof. Doktor Güçlü Kaan BERİAT

Doktor Güçlü Kaan BERİAT Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1972 yılında Ankara’da doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi Ankara’da tamamladım. 1990 – 1997 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim görerek Tıp Doktoru ünvanını aldım. 1998 – 2002 yılları arasında Ankara Numune Hastanesi KBB Kliniği’nde KBB-BBC Uzmanlığı eğitimini tamamladım ve KBB-BBC ünvanını aldım.  2004 – 2007 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB BBC, Odyoloji BD’daki eğitimini tamamlayarak Odyolog İşitme ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı Ünvanını aldım. 2007 yılından bu yana Yardımcı Doçent, Doçent ve halen Prof Dr. öğretim üyesi olarak görevime devam etmekteyim. İlgi alanlarım ile ilgili olarak birçok yurtiçi ve yurtdışı cerrahi eğitim programlarına katıldım.

Doktor Güçlü Kaan BERİAT ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Burun Hastalıkları ve Cerrahisi : Estetik Burun Cerrahisi, Botox ve Dolgu uygulamaları, Septoplasti, Konka Cerrahisi, Alerjik Rinit, Koku bozuklukları

Paranazal Sinüs Hastalıkları ve Cerrahisi : Akut-Kronik Sinüzitler ve tedavisi, Endoskopik Paranazal Sinüs Cerrahisi, Endoskopik Kafa Tabanı Cerrahisi, Burun içi Tümörlerin Cerrahi Tedavisi, Hipofiz Hastalıklarının Endoskopik Cerrahi Tedavisi, Burun Poliplerinin Endoskopik Cerrahisi, Balon Sinoplasti.

Kulak Hastalıkları ve Cerrahisi : Miringoplasti (Kulak Zarı Perforasyonlarının onarımı), Timpanoplasti (Kulak Patolojilerinin temizlenmesi ve işitmenin tekrar sağlanması), Adeziv Otitler ve Cerrahi Tedavileri, Kulak Tüpü Takılması, Meniere Hastalığı, Otoskleroz, Tinnitus (Kulak Çınlaması), Ani İşitme Kaybı ve Tedavisi, İşitme azlığı ve Anlama Bozuklukları, Konuşma Bozuklukları, İşitme Cihazı Uygulamaları

Horlama Ve Uyku Apnesi : Basit Horlama ve Obstrüktif Uyku Apnesi, Radyofrekans Ve Pillar Uygulamaları, Horlamanın giderilmesi İçin yapılan Burun, Burun ve Geniz Eti Cerrahileri, Horlamanın giderilmesi için yapılan Yumuşak Damak ve Bademcik Cerrahileri, Horlamanın giderilmesi için yapılan Larinks Çatı Cerrahileri,Solunum Destek Cihazı Uygulamaları.

Denge Bozuklukları ve Başdönmesi (Vertigo): BPPV (İç Kulak Taş Hareketi Hastalığı), Meniere Hastalığı, Denge Bozukluklarının ilaç ile giderilmesi ve rehabilitasyonu, Orta Kulağa(İntratimpanik) İlaç Uygulamaları.

Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Cerrahi Tedavisi : Orta kulak iltihapları (Akut otitis media), Orta Kulak Sıvısı (Effüzyonlu Otitis Media), Bademcik İltihapları (Tonsillit), Bademcik Büyümeleri (Tonsil Hipertrofisi), Geniz eti İltihabı (Adenoidit), Geniz eti büyümesi (Adenoid hipertrofisi), Kulak Tüpü Takılması, Bademciklerin alınması (Tonsillektomi), Bademciklerin Küçültülmesi, Geniz Etinin Alınması (Adenoidektomi), Çocuklarda İşitme Azlığının Tesbiti (İşitme Taraması), Konuşmanın Gecikmesi ve Olası Nedenlerinin İncelenmesi, İşitme Taraması, Timpanometri, Odyometri, ABR, İşitme Cihazı Uygulamaları,Konuşma Bozukluklarının Rehabilitasyonu.

Ses Hastalıkları ve Cerrahi Tedavisi : Ses teli Nodülü ve Cerrahi Tedavisi, Ses teli Polipi ve Cerrahi Tedavisi, Ses Kısıklığı ve Ses Kalitesi Bozuklukları, Ses Hijyeni, Ses Terapisi

Ses Telinin İltihabi Hastalıkları: Larenjitler, Gastroözefageal ve Laringofaringeal Reflü Hastalığı ve Tedavileri

Tükürük Bezi Hastalıkları ve Cerrahi Tedavileri

Doktor Güçlü Kaan BERİAT İletişim bilgileri

Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat Eğitim-Sağlık Danışmanlık Ofisi
Mahall D1 Blok No 11
Eskişehir Yolu Danıştay Karşısı  
Çankaya/Ankara

(0545) 665 65 35
(0545) 665 65 35
[email protected]

Prof. Doktor Güçlü Kaan BERİAT Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Güçlü Kaan BERİAT’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Güçlü Kaan BERİAT ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın