Estetik Prof. Doktor Fuat YÜKSEL 2022

Prof. Doktor Fuat YÜKSEL

Prof. Doktor Fuat YÜKSEL Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

1964′ yılında Ankara’da doğan Fuat YÜKSEL. İlk ve orta öğrenimini sırasıyla Ankara ve İstanbul’da tamamladıktan sonra 1988’de GATA Tıp Fakültesinden tıp doktoru olarak mezun oldu. 2 yıl İzmit-Kandıra’da pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra 1991-1996 yılları arasında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde ihtisas yaptı. Bu ihtisasını başarıyla tamamlayarak Plastik Cerrah ünvanını almaya hak kazandı.

 1997 yılında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’ne Yardımcı Doçent olarak atanan Doktor Fuat YÜKSEL. 1999-2000 yıllarında ABD-Georgia’da (Atlanta) Emory Universitesi’nde Prof. Dr. J. Bostwick III’ün yanında gözlemci olarak bulundu. Doktor Fuat YÜKSEL Mart 2003’de üniversite doçenti, Nisan 2009’da profesör ünvanı kazandı. Haziran 2009’da İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’ne servis şefi olarak atandı. Nisan 2011’de Tam Gün Yasası nedeniyle bu görevinden kendi isteği ile ayrılarak TSK’dan emekli oldu. Bu tarihten sonra çalışmalarını İstanbul-Kadıköy-Fenerbahçe’deki özel muayenehanesinde sürdürmekte, ameliyatlarını Fenerbahçe stadının yanındaki Kadıköy Medicana Hastanesinde gerçekleştirmektedir.

Prof. Doktor Fuat YÜKSEL’ ın ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Karın Germe

Burun Estetiği

Liposuction

Meme Estetiği Tedavileri

Yüz Germe

Kalça Estetiği

Botoks

Prof. Doktor Fuat YÜKSEL Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Adres: Fenerbahçe Mahallesi, Fener Kalamış Cad.,Atlas Apt. No:12 Daire:5, 34726 Kızıltoprak-Kadıköy/Kadıköy/İstanbul

E-posta: [email protected] , [email protected]

Telefon: 0(216) 338 39 08

Prof. Doktor Fuat YÜKSEL Tedavi Fiyatları 2021

Prof. Doktor Fuat YÜKSEL’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Prof. Doktor Fuat YÜKSEL ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın