Estetik Prof. Doktor Ersoy KONAŞ 2022

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

1975 yılında Samsun’da doğduktan sonra ilk ve orta öğrenimini yine Samsun’da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1999’da mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimine TUS da almış olduğu ilk yirmideki derecesi ile Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda başladı.
Uzmanlık eğitimini 2006’da tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah ünvanını kazandı. 2009 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2011 yılında Erasmus MC Hollanda’da Kraniofasiyal ve Dudak Damak Yarıkları, Copure Centrum Belçika’da Estetik Fellowluk programlarını tamamlamıştır. 2012 yılında doçentlik ünvanını haketmiştir. 2019 yılında profesörlük kadrosuna atanmıştır. Halen Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Profesör olarak çalışmaktadır.

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ’ ın ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Yüz ve Göz Çevresi Estetiği

Burun Estetiği

Meme Estetiği

Vücut Şekillendirme

Rekonstrüktif Tedaviler

Ameliyatsız Yöntemler

Çene Estetiği

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı B-Katı
Plastik Cerrahi Polikliniği
Sıhhiye Ankara

+90 533 336 48 39

[email protected]

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ Tedavi Fiyatları 2021

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Prof. Doktor Ersoy KONAŞ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

“Prof. Doktor Ersoy KONAŞ” üzerine 2 yorum

  1. Bende ersoy beye ameliyat oldum ameliyatimin 1.haftasinda gözle görülür bir egrilik oldu zaten ersoy beyin verdigi tepkileri davranislari anlatmak daha istemiyorum… ilk ayi burnum sol tarafa dogru dahada egrilesti ve nohut büyüklügünde bir siskinlik oldu takibinde nefes alan burun nefes Alamamaya basladi zaman gectikce burnumda cökmeler iyice belirginlesti 2.ameliyatim icin basarili ilgili ve gercekten yetenekli bir doktor arayisindayim inanilmaz kötü bir görüntüye sahip oldum gülemiyorum fotograflarda sola yatmis ve cökmüs bir burun var berbat haldeyim psikolojim bozuldu zaten yapilan calismalar gösterilmiyorsa o kisiden uzak durmak gerekliymis bunuda ögrenmis olduk

    Cevapla
  2. Oğlum Mustafa Emir …….de doğuştan damak ve dudak yarığı rahatsızlığı bulunmakta olup, 18 yaşına yaklaşması üzerine 2020 yılı sonlarına doğru burnundaki eğriliği, kemeri ve simetri bozukluğunu düzeltmesi için alanında uzman bir doktor arayışına girdik. Yılar geçtikçe çocuğumda burnundaki doğuştan meydana gelen simetri bozukluğunun kendisinde büyüyen bir psikolojik sorun olduğunu gördük. Sosyal medya üzerinden yaptığım araştırma sonucu hakkında çok olumlu yorumlara rastladığım Ersoy KONAŞ hocama instagram üzerinden durumu anlatarak kendisinden yardım istedim. Yaptığı ilk muayene sonucu Temmuz 2021 ayı içerisinde ameliyat edebileceğini söylerken 18 yıl beklemenin heyecanı ile sevinç gözyaşı döktük. Hasta doktor ilişkisinde %50 ameliyat %50 de hastaya yaklaşımın ne kadar önemli olduğuna inanıyorum. İlk karşılaşmamız sonrası her defasında Ersoy Beyin kibarlığına, sıcakkanlılığına, samimi ve motive edici yaklaşımına hayran kaldık. 1 Temmuz 2021 günü sabahı oğlum Ersoy KONAŞ Hocamız tarafından başarılı bir ameliyat geçirdi. 9 Temmuz günü kendisine kontrol için gittiğimizde burnundaki tamponu, dikişleri ve silikonları aldı. Şükürler olsun yıllardır hayalini kurduğumuz ameliyat başarılı geçmişti. Derler ya okka gibi bir burnu olmuştu. Oğlumun gözleri dolarak Ersoy Beye “Ben 18 yıldır nefes alamıyordum, ilk defa şimdi burnumdan nefes aldım, çok teşekkür ederim” demesini ömrüm boyunca unutmayacağım. Bu sevinci bize yaşatan Ersoy KONAŞ Hocama oğlum ve ailem adına binlerce sefer teşekkür ederim. Hocam inanın yaptığınız sadece bir ameliyat değildi, bizlere yaşattığınız mutluluğu size anlatamam. Estetik yönden doktor arayışına girenlere Ersoy Hocama muayene olduktan sonra yazdıklarıma hak vereceklerine inanıyorum.
    Ersoy Hocam, her şey için tekrar çok teşekkür ederiz, yaşattığınız mutluluğu tarif edemem, yolunuz hep açık olsun inşallah, sizi tanıdığımız ve bu önemli ameliyatı sizin yaptığınız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Başarılılar dilerim.

    Cevapla

Yorum yapın