Prof. Doktor Ersoy KONAŞ | Estetik Doktor Yorumları

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ

Prof Doktor Ersoy KONAS hakkında yorumlar, paylaşımlar Şikayetler. Prof Doktor Ersoy KONAS tedavi ücretleri.jpg
Prof. Doktor Ersoy KONAŞ

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

1975 yılında Samsun’da doğduktan sonra ilk ve orta öğrenimini yine Samsun’da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1999’da mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimine TUS da almış olduğu ilk yirmideki derecesi ile Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda başladı.
Uzmanlık eğitimini 2006’da tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah ünvanını kazandı. 2009 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2011 yılında Erasmus MC Hollanda’da Kraniofasiyal ve Dudak Damak Yarıkları, Copure Centrum Belçika’da Estetik Fellowluk programlarını tamamlamıştır. 2012 yılında doçentlik ünvanını haketmiştir. 2019 yılında profesörlük kadrosuna atanmıştır. Halen Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Profesör olarak çalışmaktadır.

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ’ ın ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Yüz ve Göz Çevresi Estetiği

Burun Estetiği

Meme Estetiği

Vücut Şekillendirme

Rekonstrüktif Tedaviler

Ameliyatsız Yöntemler

Çene Estetiği

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı B-Katı
Plastik Cerrahi Polikliniği
Sıhhiye Ankara

+90 533 336 48 39

[email protected]

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ Tedavi Fiyatları 2021

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Prof. Doktor Ersoy KONAŞ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Murat
Murat
Estetikonerileri.Net
10 Temmuz 2021 22:11

Oğlum Mustafa Emir …….de doğuştan damak ve dudak yarığı rahatsızlığı bulunmakta olup, 18 yaşına yaklaşması üzerine 2020 yılı sonlarına doğru burnundaki eğriliği, kemeri ve simetri bozukluğunu düzeltmesi için alanında uzman bir doktor arayışına girdik. Yılar geçtikçe çocuğumda burnundaki doğuştan meydana gelen simetri bozukluğunun kendisinde büyüyen bir psikolojik sorun olduğunu gördük. Sosyal medya üzerinden yaptığım araştırma sonucu hakkında çok olumlu yorumlara rastladığım Ersoy KONAŞ hocama instagram üzerinden durumu anlatarak kendisinden yardım istedim. Yaptığı ilk muayene sonucu Temmuz 2021 ayı içerisinde ameliyat edebileceğini söylerken 18 yıl beklemenin heyecanı ile sevinç gözyaşı döktük. Hasta doktor ilişkisinde %50 ameliyat %50 de hastaya yaklaşımın ne… Daha fazla oku »

1
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x