Prof. Doktor Ersoy KONAŞ

Prof Doktor Ersoy KONAS hakkında yorumlar, paylaşımlar Şikayetler. Prof Doktor Ersoy KONAS tedavi ücretleri.jpg
Prof. Doktor Ersoy KONAŞ

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

1975 yılında Samsun’da doğduktan sonra ilk ve orta öğrenimini yine Samsun’da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1999’da mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimine TUS da almış olduğu ilk yirmideki derecesi ile Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda başladı.
Uzmanlık eğitimini 2006’da tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah ünvanını kazandı. 2009 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2011 yılında Erasmus MC Hollanda’da Kraniofasiyal ve Dudak Damak Yarıkları, Copure Centrum Belçika’da Estetik Fellowluk programlarını tamamlamıştır. 2012 yılında doçentlik ünvanını haketmiştir. 2019 yılında profesörlük kadrosuna atanmıştır. Halen Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Profesör olarak çalışmaktadır.

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ’ ın ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Yüz ve Göz Çevresi Estetiği

Burun Estetiği

Meme Estetiği

Vücut Şekillendirme

Rekonstrüktif Tedaviler

Ameliyatsız Yöntemler

Çene EstetiğiProf. Doktor Ersoy KONAŞ Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı B-Katı
Plastik Cerrahi Polikliniği
Sıhhiye Ankara

+90 533 336 48 39

info@ersoykonas.com

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ Tedavi Fiyatları 2021

Prof. Doktor Ersoy KONAŞ’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Prof. Doktor Ersoy KONAŞ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x