Estetik Plastik Cerrah Op. Dr. Teoman DOĞAN 2022

Plastik Cerrah Op. Dr. Teoman DOĞAN

Doktor Teoman DOĞAN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1968’te Stockholm’de doğdu. Galatasaray lisesini 119. mezunu olarak bitirdi. Tıp fakültesini Marmara Üniversitesi’nde okudu. Lisan eğitimi sonrasında girdiği TUS sınavında dereceyle plastik cerrahi bölümünü kazandı ve aynı üniversitede yaptı. Üniversite yıllarında Berlin’de Humbolt hastanesinde kısa bir staj yaptı. Tıp diplomasını ABD’de kabul görmesi için ECFMG sınavlarını girerek başarıya tamamladı. USMLE sertifikası aldı.
San Francisco’da Dr. Buncke’nin yanında mikrocerrahi eğitimi (research fellowship): 
Asistanlığı sırasında mikrocerrahinin babası sayılan Dr. Buncke’nin yanına, San Francisco ya gitti. Mikrocerrahi eğitimini bu klinikte tamamladı. San Francisco’da aldığı cerrahi eğitimin yanında sayısız deneysel çalışma yapma imkanı buldu ve bu çalışmalarını en saygın dergilerde yayınladı. Bir yandan mesleki gelişimini tamamlarken bir yandan da Amerika’da akademik ortamı ve sağlık sistemini tanıma şansını buldu.

 İhtisası sırasında anatomi çalışmalarına ağırlık verdi ve Marmara Üniversitesi’nin anatomi kürsüsünde doktora yaptı. Bundan dolayı hem tıbbın temel dallarından sayılan anatomide akademik kariyere başlamış oldu hem de anatomi bilgisini en üst seviyeye çıkararak cerrahi tekniğini ilerletme şansı yakaladı. 2002 yılından sonra Maltepe ve Kadir Has Üniversitelerinde ingilizce anatomi eğitimi dersi verdi. Dr. Teoman Doğan halen anatomi alanında akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışma hayatı: 

İhtisası sonrasında Acıbadem Hastanesi’nde göreve başladı. Bu hastanede iki sene çalıştı, sayısız estetik ve rekonstrüktif ameliyat yaptı.

Op. Dr. Teoman DOĞAN hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Endoskopik yüz cerrahisi, Karın Germe Ameliyatı, Göz Kapağı Estetiği, Liposuction, Estetik Göz Kapağı Ameliyatı, Burun Estetiği, Jinekomastı, Karın Germe, Meme Dikleştirme, Kepçe Kulak Düzeltilmesi, Meme Büyütme, Kol Sarkıkları, Yanak ve Kaş Kaldırma, Meme Küçültme, Çene ve Elmacık Kemiği, Yağ Enjeksiyonları, Yüz Germe Ameliyatı , Kol Germe ve Kol Sarkıklarının Giderilmesi, Migren Ameliyatı, Botox

Op.Dr. Teoman DOĞAN iletişim bilgileri

Vali Konağı Cad. Sezai Selek Sok. No:20 D:4 Nişantaşı İstanbul
Tel: (0212) 219 6719

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Teoman DOĞAN ile ameliyat deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın