Estetik Plastik Cerrah Sabri Algün AKA 2022

Plastik Cerrah Sabri Algün AKA

Dr. Sabri Algün AKA Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1979 Bilecik’de doğdu. Dr Sabri Algün AKA Ortaokul ve lise eğitimini 1990-1997 yıllarında Tarsus American Koleji’nde tamamladı. 1997-2003 yılları arasında ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıbbi eğitimini tamamladıktan sonra 2004 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi plastik cerrahi anabilim dalında uzmanlık eğitimine başladı.

2010 Yılında plastik estetik ve rekonstrüktif cerrahi eğitimimi tamamladıktan sonra askerlik hizmetini yapmak üzere Van Asker Hastanesi plastik cerrahi kliniğinde göreve başladı.

2011 yılında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi plastik cerrahi kliniğinde göreve başlayıp 2016 sonuna kadar devam etti. 2016 Aralık ayından itibaren Sakarya’da kendi kliniğimde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Sabri Algün AKA hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır. ?

Estetik Cerrahi, Onarım Cerrahisi, Medikal Estetik, Burun Estetiği, Karın Germe, Kepçe Kulak Onarımı, Meme Küçültme, Meme Büyültme, Genital Bölge Estetiği, Jinekomasti,Liposuction, Lip Lift ( Dudak Kaldırma ), Yüz kırıkları, Yanık Tedavileri, Cilt Kanserleri, Kanser Sonrası Meme Onarımı, El ve Mikrocerrahi, Dolgu, Thulium Lazer, Göz Altı Dolgusu, Fransız Askısı, Saç Mezoterapisi, Yüz Mezoterapisi, Somon DNA (Gençlik aşısı)

Op. Dr. Sabri Algün AKA iletişim bilgileri

Adres : Serdivan avm karşısı mado yanı / Sakarya

Telefon : 0264 279 48 48

E-Mail : [email protected]@admin

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Sabri Algün AKA ile ameliyat deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın