Plastik Cerrah Op. Dr. Leyla ARVAS

leyla arvas  Doktor leyla arvas hakkında leyla arvas yorumlar leyla arvas    şikayetler Dr leyla arvas   hasta yorumları
Op. Dr. Leyla ARVAS

Op. Dr. Leyla ARVAS Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op. Dr Leyla Arvas , 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, Doktor Leyla ARVAS doktorasını bitirdikten sonra Plastik , Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığına başladı. Eğitim süresi boyunca farklı ülkelerdeki tanınmış ve saygın olan klinik ve hastanelerde çalıştı . Dünyanın en iyisi denilebilecek olan mikrocerrahi merkezlerinden Tayvan Chang Gung Memorial Hastanesi’nde, mikrocerrahi ( baş, boyun ve meme kanserlerinin tedavisinde rekonstrüksiyon) eğitimi aldı.

Japonya’da Tokyo şehrinde TWMU Hastanesi’nde çalıştı bu süre boyunca akne , lekeler, hiperpigmentasyon , yara izleri , kırışıklıklar, akne izleri için uygulanan lazer tedavileri konusunda deneyim kazandı. İspanya’da Barselona şehrinde, IDB ( Instituto Javier de Benito ) Kliniği’nde klinik fellow olarak bulundu. Özellikle meme,yüz estetiği ve vücut estetiği konularında aktif olarak çalıştı . Barcelona’da ki Silhouette Lift ve Silhouette Soft eğitim toplantılarında bulundu. Özellikle de yüzdeki kırışıklıkların ve sarkmaların tedavisinde kullanılan bu yöntemi Dr Leyla ARVAS beş yıldır uygulamaktadır.

Dr Leyla ARVAS ‘ ın özel ilgi alanına giren ve uzman olduğu konular Rinoplasti, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe, Liposuction , Meme Dikleştirme – Büyütme – Küçültme ve Karın Germe ameliyatlarıdır.

Op. Dr. Leyla ARVAS hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır. ?

Yüz Germe, Yanak Estetiği, Çene Estetiği,Dudak Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Burun Estetiği (Rinoplasti), Kulak Estetiği (Otoplasti), Alın Germe Estetiği, Kaş, Kaldırma Estetiği, Boyun Estetiği, Gıdı Estetiği

Genital Estetik, Meme Estetiği, Karın Estetiği, Vücut Şekillendirme, Bacak Estetiği, Liposuction – Yağ Alma, Popo Büyütme, Kol Germe Estetiği (Brachioplasty)

Baby Face Beauty, Lazer Epilasyon, Ulthera (Ultherapy), Thermage CPT, HydraFacial, OxyGeneo – GeneO+, Fraxel Dual, İğneli Radyofrekans, Buz Lazer, Ultrashape V3, VelaShape III, Prime İncelme, Lenf drenaj- (Pressoterapi), Selülit Tedavisi, Terleme Tedavisi, Bölgesel Zayıflama, Çatlak Tedavisi, Leke Tedavisi, Kırışıklık TedavisiOp. Dr. Leyla ARVAS iletişim bilgileri

Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Cad. Park Apt. No:19-1 Kat:2
Nişantaşı / Şişli / İstanbul

+90 546 889 55 24

+90 212 241 46 24

info@drleylaarvas.com

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Leyla ARVAS ile ameliyat deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x