Plastik Cerrah Op. Doktor Raşit TOKSÖZ 2022

Plastik Cerrah Op. Doktor Raşit TOKSÖZ

Raşit TOKSÖZ Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Mustafa Raşid Toksöz, 1982’de Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde doğdu. 1992’ye kadar İmamoğlu’nda (Adana), 1992 den sonra ise Mesudiye’de (Ordu) ve Bala’da (Ankara) yaşadı.

1993’te İlkokulu, 1997’de ortaokulu bitiren Raşit TOKSÖZ 2000 yılında lise eğitimini Konya’da bitirdi. 1997′ de girmiş olduğu Fen Liseleri’ne giriş sınavında Türkiye 84.sü oldu. 2000 yılı Öğrenci Seçme Sınavı’nda (ÖSS) ise Türkiye 20.si olarak derece yaptı.

Lisan eğitimini 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden tıp diplomasını, 2012 yılında Meram Tıp Fakültesi’nden ise uzmanlığını aldı. 2012 yılında Mayo Clinic ve New York Üniversitesi’nde ziyaretçi hekim olarak çalışan Doktor Raşit TOKSÖZ. Çok sayıda yerli ve yabancı toplantıya dinleyici ve konuşmacı olarak katıldı. Poster ve sözlü bildiriler sundu. Raşit TOKSÖZ Hekimlik kariyerinin yanında Kitap bölüm çevirileri yaptı. Bilimsel makaleleri yerli ve yabancı dergilerde yayınlandı. Halen Hacettepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bilim Dalı’nda Kraniyofasyal Cerrahi alanından doktora öğrencisidir.

Op. Doktor Raşit TOKSÖZ hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Burun Estetiği, Eğri Burun Estetiği, Burun Ucu Estetiği, Nefes Alma Sorunu, Gögüs Büyütme, Göğüs Dikleştirme, Göğüs Küçültme, Jinekomasti, Yüz Estetiği, Dudak Estetiği, Göz Altı Estetiği, Kepçe Kulak Estetiği, Yüz Germe, Kaş Kaldırma, Brezilya Kalça Estetiği, Karın Germe, Kol Germe İnceltme, Bacak/Uyluk Estetiği, Ozon Tedavisi, Kupa Tedavisi, Akupunktur, Hirudoterapi, Botulinum Toksin Enjeksiyonları, Mezoterapi, Dolgu Uygulamaları, İp ve Askı Yöntemleri, Mikro İğneneleme, Kimyasal Soyma, Prp ve Kök Hücre Uygulamaları

Op. Doktor Raşit TOKSÖZ iletişim bilgileri

Kocatepe, Selanik Cd 27/9 D:Kat : 3, 06530 Çankaya/Ankara
[email protected]
0543 489 26 63

Yorum yapın