Estetik Ortodonti Uzmanı Funda AYDIN 2022

Ortodonti Uzmanı Funda AYDIN

Funda AYDIN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1984 yılında Kerkük-Irak’ta doğdu. 1991 yılında Türkiye’ye göç eden ailesi ile Ankara’da yaşamaya başladı. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimine başladı. ‘Ardışık hızlı maksiller genişletme-daraltma ve mandibular mini-implantlardan uygulanan Sınıf III inter-maksiller elastik tedavisinin maksiller protraksiyon üzerine etkilerinin değerlendirilmesi’ isimli tez çalışması başarı ile bitirerek doktora eğitimini tamamlayıp ortodonti uzmanı oldu. ‘Tedavi sonunda birey ve ebeveynlerde gördüğüm mutluluk ve gülen yüzler, icra ettiğim bu mesleği sevme nedenim’ diyen hekimimiz 2010 yılından beri çeşitli kliniklerle birlikte kendi kliniğinde de hizmet vermektedir.

Ortodonti Uzmanı Funda AYDIN hangi alanda çalışmalar yapmaktadır ?

Gülüş Tasarımı, Porselen Laminate Veneer, Estetik Porselen, Zirkonyum<, İmplant, Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı), Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti), Lingual Ortodonti, Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi), Kendinden Kapaklı Braketler (Self-Ligating Braketler), Invisalign Tedavisi, Diş Teli Tedavisi, Diş Beyazlatma, Diş Çapraşıklığı, Çene Problemleri

Ortodonti Uzmanı Funda AYDIN iletişim bilgileri.

Funda Aydın Muayenehanesi

Necatibey Caddesi. Güneşli Apt 16/14 Kızılay
06430 Çankaya, Ankara

RANDEVU AL:

 +90 850 333 0388

DOKTOR İLE İLETİŞİME GEÇ:

 +90 312 231 33 54

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Ortodonti Uzmanı Funda AYDIN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın