Estetik Ortodonti Uzmanı Cihan GÜLLÜ 2022

Ortodonti Uzmanı Cihan GÜLLÜ

Ortodonti Uzmanı Cihan GÜLLÜ Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

2010 yılında “Günlük hayatta sıkça kullanılan içeceklerin diş mineralinin çözünürlüğüne etkisi” başlıklı tezi ile İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği fakültesinden onur derecesiyle mezun olan Cihan GÜLLÜ, mesleki kariyerine Türk Deniz Kuvvetleri’nde diş tabip subay olarak devam etmiştir. Sırasıyla, Tatvan Asker Hastanesi, Karamürselbey Eğitim Merkezi K.lığı, Sahra Sıhhiye Eğitim Merkezi K.lığı, GATA Diş Hekimliği Bilimleri Merkezi ve Deniz Hava Komutanlığı’nda görev yapmıştır.

Yaklaşık 7 yıl süren denizcilik serüveninde Okyanus ötesi görevlerde bulunup, 30’dan fazla ülkeye liman ziyareti yaparak, bu ülkelerdeki Diş klinikleri ve Diş Hekimliği Fakültelerinde gözlemci olma şansını elde etmiştir.

Ardından Diş hekimliğinde uzmanlık sınavında Türkiye derecesi yaparak, Ortodonti alanında uzmanlık yapmaya hak kazanmıştır. Mesleki kariyerine Ortodonti uzmanı olarak devam etmektedir.

Ortodonti Uzmanı Cihan GÜLLÜ hangi alanlarda tedavi yapmaktadır ?

– Çocuklarda Ortodonti
– Yetişkinlerde Ortodonti
– Horlama ve Uyku Apnesi
– Şeffaf Plaklar Tedavi
– Lingual Ortodonti
– Ortognatik Cerrahi Tedavisi
– Myofonksiyonel Tedavi
– Diş Sıkma ve Gıcırdatma Tedavisi

Ortodonti Uzmanı Cihan GÜLLÜ iletişim bilgileri.

Bu alan ilerleyen zamanlarda güncellenecektir.


Estetik Doktoru Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz. Estetik ameliyatlar gerçekten zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekten hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sormayı da ihmal etmeyin hastalarını da takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Cihan GÜLLÜ Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın