Ortodonti Uzmanı Cemre GEZE 2022

Ortodonti Uzmanı Cemre GEZE

Ortodonti Uzmanı Cemre GEZE Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

28 Mayıs 1983 tarihinde Ankara’da doğdum. Ankara Gazi Anadolu Lisesinden 2001 yılında mezun olduktan sonra Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 5 yıllık yüksek lisans eğitimine başladım.

2006 yılında Üniversiteden mezun oldum ve Ankara’ da yaklaşık 2 yıl süre genel diş hekimi olarak çalıştım. 2009 yılında doktora sınavını kazanarak Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başladım. Uzmanlık eğitimim boyunca yurt içi ve yurt dışında olmak üzere çok sayıda çeşitli eğitimler, seminerler ve kongrelere katıldım.

Ortodonti Uzmanı Cemre GEZE hangi alanlarda tedavi yapmaktadır ?

Tedaviler, Ortodonti Tedavileri, Peme Estetik, Çocuklarda Ortodonti, Yüz Estetiği, Yetişkinlerde Ortodonti, Gülümseme Estetiği, Şeffaf Plaklar Tedavi, Beyaz Estetik, Lingual Ortodonti, Çene Eklemi Tedavisi

Ortodonti Uzmanı Cemre GEZE iletişim bilgileri.

konaklar mah. akasyalı sok. no: 21/2 4. levent 34330
beşiktaş | istanbul

[email protected]

+90 538 849 02 12

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Ortodonti Uzmanı Cemre GEZE ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın