Estetik Ortodonti Uzmanı Aytaç DÜZGEN 2022

Ortodonti Uzmanı Aytaç DÜZGEN

Aytaç DÜZGEN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1991 yılında İstanbulda doğmuştur. Liseyi Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde okumuştur. Yüksek Lisans eğitimini 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı’nda (DUS) Türkiye 65.si olarak ortodonti alanında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Ortodonti Uzmanı Aytaç DÜZGEN hangi alanlarda tedavi yapmaktadır ?

– Çocuklarda Ortodonti
– Yetişkinlerde Ortodonti
– Horlama ve Uyku Apnesi
– Şeffaf Plaklar Tedavi
– Lingual Ortodonti
– Ortognatik Cerrahi Tedavisi
– Myofonksiyonel Tedavi
– Diş Sıkma ve Gıcırdatma Tedavisi

Ortodonti Uzmanı Aytaç DÜZGEN iletişim bilgileri.

Bu alan ilerleyen günlerde güncellencektir.


Estetik Doktoru Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz. Estetik ameliyatlar gerçekten zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekten hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sormayı da ihmal etmeyin hastalarını da takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Aytaç DÜZGEN Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın