Op. Dr. Türker Özyiğit

Op. Dr. Türker Özyiğit

Doktor Türker Özyiğit ^ Yapmış olduğumuz araştırmalarda internet ortamında pek bir şey bulamadık neredeyse hastalarına ulaşmakda cok zorlandığımızı söyleyebiliriz. internet ortamında adının iyi veya kötü anılmasını istemeyen bir doktordur kendisi. Genel bilgilendirmeler ve sorulara cevap veriyor sadece, hastalarıyla yaşamış olduğu süreci anlatmamakdadır. Edindiğimiz bilgiler sadece birkaç hastasından yana oldu bir kac botox dolgu sorunu yaşanmış burun estetiği vs gibi ameliyatlar için cok az bilgiye ulaşabilidik cok iyi bir doktor veya kötü bir doktor diyebiliceğimiz bir durum ortaya cıkaramadık.

2013 yılında Dünya Ticaret Merkezi’nde Avrupa’nın konusunda en iyi plastik cerrahi klinikleri ile boy ölçüşebilecek nitelikte bir Lazer Estetik Merkezi’ni hayata geçirmiştir. Dünyanın dört bir yanından gelen her milletten hastalarıma FDA onaylı Avrupa menşeili lazer platformlarımız ile hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktadır.

Rinoplasti, yuz germe, burun ucu şekillendirme, çene kontoru, üst dudak kaldırma, karın germe, her alanda meme estetiği, vucud germe ve medikal estetik alanlarında hizmet vermekdedir.


RİNOPLASTİ AMELİYATI İÇİN KİMLER DOĞRU ADAYDIR?

Yüz gelişimi tamamlanmış 18 yaşını doldurmuş olan,

Sağlıklı, kronik bir hastalığı olmayan,

Tercihen sigara kullanmayan,

Pozitif bir bakış açısı olup gerçekçi beklentileri olan herkes bu ameliyat için uygun adaydır.

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlar Yapabilirsiniz ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın