Estetik Op. Dr. Türker Özyiğit Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Türker Özyiğit Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Türker Özyiğit estetik cerrahi üzerine uzmanlaşmış deneyimli bir cerrahtır. Tıp eğitimini Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde alan cerrah, uzmanlığını Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında tamamladı. Yalova Devlet Hastanesi ve bazı özel hastanelerde çalıştıktan sonra kendi kliniğinde hizmet vermeye başladı. Op. Dr. Türker Özyiğit jinekomasti, burun estetiği, el cerrahisi, saç ekimi ve liposuction gibi cerrahi işlemlerin yanında ameliyatsız medikal estetik uygulamalarını da gerçekleştiriyor. Türker Özyiğituzun yıllardır lazer fiziği üzerine çalışma yürütüyor ve birçok işlemi bu teknolojiyle geçekleştiriyor. Yurt içi ve yurt dışından birçok hastanın başvurduğu bir cerrah olarak biliniyor.

Op. Dr. Türker Özyiğit iletişim bilgilerini kullanarak tedaviler hakkında bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Cerrahın muayenehanesinin GSM numarası 0549 465 60 71, sabit hatları 0212 465 60 82 ve 0212 465 60 83 numaralı telefonlar. Cerrahın kendi ismini taşıyan internet sitesi üzerinden mesaj atmanız da mümkün. Op. Dr. Türker Özyiğit Instagram hesabı üzerinden uyguladığı estetik işlemler ile ilgili bilgilendirici içerikler de paylaşıyor.

Op. Dr. Türker Özyiğit günümüzde kendi muayenehanesinde hizmet veriyor. Bu muayenehane İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde Yenibosna Merkez Mahallesi 1. Asena Sokak’ta 34197 numarada bulunuyor.

Op. Dr. Türker Özyiğit Fiyatlar

Op. Dr. Türker Özyiğit fiyat ve diğer tedavi ayrıntıları hakkında bilgi almak için yukarıda sıraladığımız iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Estetik işlemlerin fiyatları yıldan yıla artar ve kurumların fiyat politikası birbirinden farklıdır. Benzer şekilde uygulanan işlemlerin türüne göre de fiyatlar değişir. Bu nedenle en net bilgiyi doğrudan kurumdan almak gerekir.

Op. Dr. Türker Özyiğit Yorumlar

Op. Dr. Türker Özyiğit yorum bölümümüzü inceleyerek cerrah hakkında hastalarının geri bildirimlerini okuyabilirsiniz. Bu bilgiler uzman arayışında olanlar için değerlidir ve karşılaştırma yapmayı kolaylaştırır. Çoğu zaman süreçler hakkında da ayrıntılı bilgiler verir.

Op. Dr. Türker Özyiğit Şikayetler

Op. Dr. Türker Özyiğit şikayet ve olumsuz geri dönüşler de diğerleri ile birlikte yorumlar bölümünde bulunur. Olumlu ya da olumsuz tüm değerlendirmelere aynı yerden ulaşabilirsiniz. Siz de daha önce Türker Özyiğit’ten tedavi aldıysanız değerlendirmenizi yazarak paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın