Op. Dr. Süreyya Şeneldir

Türk kulak-burun-boğaz, baş ve boyun cerrahisi uzmanı, doktor. Meslek hayatı boyunca 10 binin üzerinde fonksiyonel ve estetik burun ameliyatı gerçekleştirmiştir, Türkiye’de ve Avrupa’da Balonsinoplasti yöntemi ile ilk ameliyatı gerçekleştiren doktordur (1). İstanbul Tabipler Odası, Türk Otorinolaringoloji Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği, Avrupa Akademik Fasial Plastik Cerrahi Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı gibi kurumların üyesi ve Burun Okulu’nun kurucusudur.Dr. Süreyya Şeneldir: Hakkında İyisiyle Kötüsüyle Paylaşım Siteleri ve Sosyal Medyalarda Yapılan Yorumlar Aşağıda Yazıldığı Gibidir.

” muayene olmak için gittiğimde aynı saatte çok fazla kişiye randevu verilmiş olduğunu farkettim ve beklemeye aldılar beni uzun sureler bekledikden sonra bu durumdan rahatsız olduğumu belirtince siz bilirsiniz demeleri sadece beni şaşırtdı onca hastası olan bi doktorun umursamaz tavırlarından cok rahatsız olmuşdum. ”

” doktoruma ameliyat oldukdan sonra memnun kaldım ameliyat sonrası surecimde iyi geçti odemlerden dolayı biraz sorun yaşamışdım odemler geçince sorunlarda geçmiş oldu ve burnumdan memnunum ”

” dr. süreyya şenel e ameliyat oldum burun ameliyatı öncesi nefes problemim yokdu ama artık nefes probemi yaşıyorum ileri derecede cok rahatsız edici şikayetlerimi belirttiyordum hemen geçiştirip umursamaz tavırlar koyuyordu ameliyay sonrası piskolojim bozuldu iyi durumda değilim.”

” uzun zaman doktor araştırdım olumsuz yazılarını pek göremiyordum meyerse sildiriyorumuş bazı sitelerden mağdur oldukdan sonra ameliyat sonrası diğer madur hastalarla karşılaşınca bunu daha iyi anladım sosyal medyada hakkındaki şikayetleri sildiriyormuş senin burnun bukadar olur yuzunun simetrisi yamuk diyerek iyice sinirlerimi bozan tavırlar sunmuştur.”

” Türkiyenin en iyi burun estetiği doktorlarından birisidir iyi bir giyim tarzı var ve bilimsel toplantılara sık sık katılır”

” instgram Dr. Süreyya Şeneldir takip listesine almıştır.”

” dünyayı gezmeyi seven ve 10000 den fazla ameliyat yapan doktorlardandır ”

” Fiyat olarak cok yüksek bir fiyat başlangıcı var ameliyat fiyatı bukadarsa revizyon fiyatı kim bilir ne kadardır diye merak ediyorum.

Doktor Hakkında Yaptığımız araştırmalarda kimi paylaşım sitelerinde yapmış olduğu olumsuz ameliyatlardan bahsedilmiş sosyal medya hesabından genellikle gezdiği gördüğü resmini cektiği gönderiler gündem olmuş sosyal medyada işi ile alakalı pek yazı resim vs bulamadık.Aşağıdaki yorum kısmını kullanarak sizlerde yorum yapabilirsiniz. Her yorum kullanıcılarımız için değerlidir. Biz bir aileyiz.

Legend

Forum, Sitemize kolayca üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Konu Yorumları
0 Yorum Cevapları
1 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
3 Yorum yazarları
PapatyaGulsenS.S Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
S.S
Ziyaretçi
S.S

Diğer doktorlara göre 3 katı ücret almasına rağmen, hasta psikolojisini umursamadan ikinci görüşme talep ettiğimiz için hastanın psikolojisini iyice bozacak konuşma yapması .. bu nasıl bir Egodur… 👎 böyle bir kişi işini iyi yapsa bile artık benim için önemi yok…demek ki her şey iyi gitti sanarak ameliyata girsek, ameliyat anındaki psikolojisini hesaplamak lazım

Gulsen
Ziyaretçi

Mrh cok araştırdım süreyya bey amelyat olmaya karar verdim olumsuzsuz bi kac yazı okuyunca durdurdum süreyya bey amelyat olan var mı varsa oaylasabilirmisiniz

Papatya
Ziyaretçi
Papatya

Merhaba bir arkadasim surreya beye olmustu burnununa kadavra kikirdagi koymuslardi burnu yamuk ve sekilsiz oldu icin kiz gorusmeye gidince bide firca yemisti sonrasinda telefonlari acmiyor geri donus yapmiyormus ustelik ucreti oldukca yuksek oldugu halde ilgilenmiyormus